Realfin Markt, s.r.o.

Realfin Markt, s.r.o.

Komenského 24 921 01 Piešťany

Realfin Markt, s.r.o.

Realfin Markt, s.r.o.

Komenského 24 921 01 Piešťany Slovensko

89 inzerátov v ponuke

Piešťany - prenájom 3 izbového bytu v rodinnom dome - ID 23015

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vajanského | 100 m²

ID 23015 Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v Piešťanoch, na Vajanského ulici. Byt sa nachád

Publikované: 11.05.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Horná Streda pri Piešťanoch - Stavebný pozemok - ID:26027

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 575 m²

ID:P26027 Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horná Streda pri Piešťanoch. Pozemok sa nachád

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

115 €/m2 115 €/m2

Horná Streda - stavebný pozemok.

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 760 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horná Streda pri Piešťanoch. Pozemok sa nachádza v intrav

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

100 €/m2 100 €/m2

Pozemky v rekreačnej oblasti - VYBERTE SI POZEMOK PODĽA SVOJICH PREDSTÁV - ID 10092

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | Jozefov Dvor | 544 m²

ID 10092 Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v rekreačnej oblasti Piešťan, neďaleko jazera

Publikované: 19.08.2011 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Drahovce

150 €/m2 150 €/m2

Pozemky - Moravany nad Váhom - rekreačná časť Striebornica ID:25036

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 635 m²

ID:25036 Ponúkame Vám na predaj pozemky v tichej časti obce Moravany nad Váhom pri Piešťanoch.

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

57,150 € 90 €/m²

Piešťany – prenájom kancelárskych priestorov – Bratislavská cesta - ID 19099

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 17.6 m²

ID 19099 Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory / niektoré čiastočne z

Publikované: 09.01.2020 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Piešťany

Cena dohodou

Pozemok - Veľké Ripňany - Dva pozemky na stavbu rodinných domov. - Znížená cena

Reality Veľké Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Obsolovská | 1,089 m²

ID: P25008 Ponúkame Vám na predaj pozemky v obci Veľké Ripňany. Pozemok sa nachádza v intravilá

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Veľké Ripňany

55 €/m2 55 €/m2

Piešťany – prenájom 3 izbového bytu na Vážskej ulici

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vážska | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v Piešťanoch na Vážskej ulici. Byt sa nachádza na 5. posc

Publikované: 12.11.2020 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Piešťany – Polyfunkčná budova Bratislavská cesta - ID 19099A

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 450 m²

ID 19099A Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu na Bratislavskej ulici v Piešťanoch. Na poz

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Piešťany - blízke centrum- PRENÁJOM PRIESTOROV ZA SUPER CENU - ID 228

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | blízke centrum | 18 m²

ID 228 Ponúkame prenájom priestorov v blízkom centre Piešťan, neďaleko centra v tichej uličke.

Publikované: 05.11.2010 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Piešťany

240 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

4 izbový byt v Piešťanoch, na sídlisku Adam Trajan, ulica Mateja Bela - ID:B25046

Reality Piešťany

4 izbový byt | Mateja Bela | 80 m²

ID:25046 Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v Piešťanoch, na sídlisku Adam Trajan, ulica Mate

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

185,000 € 2313 €/m²

Obec Banka pri Piešťanoch - priestranný 4 izbový dom + 2izbový podkrovný byt ID:RD25056 ZNÍŽENÁ CENA z 290.000,-EUR - REZERVOVANÉ

Reality Banka

Rodinný dom | Športová | 130 m²

ID:RD25056 Ponúkame Vám priestranný Rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Banka pri P

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Banka

268,000 € 2062 €/m²

Pozemky vhodné na výstavbu rodinných dvojdomov v Obci Koplotovce

Reality Koplotovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 898 m²

ID: P25049 Pozemok 898m2 v Obci Koplotovce Ponúkame Vám na predaj atraktívne pozemky v novobudo

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Koplotovce

119.24 €/m2 119 €/m2

Banka 1izbový byt - ID: B24043

Reality Banka

1 izbový byt | Ratnovska cesta | 36.89 m²

ID:B24043 Celková výmera bytu je 37 m² plus 8 m² lodžia a pivnica o výmere 3,12m2. Nachádza sa

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banka

152,000 € 4120 €/m²

Piešťany rodinný dom Pod Párovcami iba 350m od Parku. Znížená cena

Reality Piešťany

Rodinný dom | Pod Párovcami | 101 m²

ID: 25051 Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, v Piešťanoch iba 350m od parku a 850m od pešej zó

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Piešťany

189,000 € 1871 €/m²

Piešťany - nebytový holopriestor v centre mesta - 502m2 - Nitrianska ulica - ID 23006

Reality Piešťany

Iný priestor | Nitrianska | 502 m²

ID 23006 Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor v centre mesta Piešťany, na Nitrianskej ulic

Publikované: 20.03.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na predaj Piešťany

Info v RK

Prenájom 3 izbového bytu A. Hlinku Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | A. Hlinku | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový zariadený byt v Piešťanoch, na A.Hlinku. Byt má výmeru 62m2,

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Sokolovce - Pozemok na stavbu rodinného domu.

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 818 m²

ID:25037 Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej časti obce Sokolovce pri Piešťanoch. Pozemok

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

61,350 € 75 €/m²

Piešťany - centrum mesta - novostavba 1izb. bezbariérového bytu s parkovacím státím - ID:B24005P

Reality Piešťany

1 izbový byt | Nitrianska | 64.9 m²

ID:B24005P Ponúkame Vám na prenájom priestranný bezbariérový 1 izbový byt v novostavbe. Byt sa

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pozemok v tichej časti obce Banka časť Červená veža s výhľadom na jazero Sĺňava. ID: P25048

Reality Banka

Orná pôda | Červená Veža | 2,935 m²

ID: P25048 Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej časti obce Banka časť Červená veža s výhľado

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Banka

34.08 €/m2 34 €/m2

Ružinov - Glória - nadštandardné kancelárske priestory

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 100.21 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor vo výbornej lokalite neďaleko centra. Ružinov Záhrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Veľké Ripňany - Behynce - pozemok vhodný na bytovú výstavbu alebo výstavbu rodinných domov.

Reality Veľké Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,637 m²

ID: 26024 Ponúkame Vám investičný pozemok v zmysle územnoplánovacej informácie vhodný na indiv

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Ripňany

29 €/m2 29 €/m2

Piešťany - 2 izbový by v centre Piešťan, na Winterovej ulici na prenájom