Realfin Markt, s.r.o.

Realfin Markt, s.r.o.

Komenského 24 921 01 Piešťany

Realfin Markt, s.r.o.

Realfin Markt, s.r.o.

Komenského 24 921 01 Piešťany Slovensko

89 inzerátov v ponuke

Garáž - Piešťany Topoľová ul.

Reality Piešťany

Garáž | Topoľová | 0 m²

Ponúkame Vám na prenájom Garáž v Piešťanoch na Topoľovej ul. Garáž je o veľkosti 17m2, a nemá p

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Piešťany

70 €/mesiac

Piešťany - Štefániková ul. 3 izbovým bytom ID:24033

Reality Piešťany

3 izbový byt | Štefánikova | 100 m²

ID:B24033A 3D prehliadka a fotodokumentácia: https://captur3d.io/page/dfa343d2bf2b7d75/6568ca4

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Piešťany

220,000 € 2350 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ratnovce , okres Piešťany - veľký pozemok na rodinné domy alebo polyfunkčné objekty - ID 14059

Reality Ratnovce

Orná pôda | nezadané | 59,060 m²

ID 14059 Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Ratnovce, okres Piešťany. Výmera pozemk

Publikované: 10.04.2014 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

2,065,000 € 35 €/m²

Piešťany - 5 izbový rod. dom na Floreáte - ID 23016

Reality Piešťany

Rodinný dom | Malý Floreát | 160 m²

ID 23016 Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v Piešťanoch, v štvrti rodinných domov Mal

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Piešťany

335,000 € 2094 €/m²

Piešťany – rodinný dom vhodný na podnikanie- ID 20078

Reality Piešťany

Rodinný dom | blízko Bratislavskej a Krajinskej | 100 m²

ID 20078 Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Piešťanoch nachádzajúci sa v blízkosti Bratislavs

Publikované: 15.12.2020 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Piešťany

220,000 € 1790 €/m²

Piešťany - 3 izbový byt Mateja Bela - čiastočná rekonštrukcia - ID 23034

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 67.1 m²

ID23034 Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Piešťanoch, na sídlisku Adam Trajan, ulica Mateja

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

138,000 € 2027 €/m²

Predaj funkčného mlynu v okrese Trnava - ID 21035

Reality Trnava

Družstvo, chovateľský objekt | Trnava | 0 m²

ID 21035 Ponúkame Vám na predaj funkčný mlyn v okrese Trnava. Budova bola postavená v roku 194

Publikované: 26.10.2021 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Trnava

650,000 €

Piešťany - predaj areálu v severnej časti mesta - ID 22064

Reality Piešťany

Iný objekt | severná časť mesta | 0 m²

ID 22064 Ponúkame Vám na predaj areál v Piešťanoch v severnej priemyselnej časti mesta. Celková

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Moravany nad Váhom - Dva Stavebné pozemky

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Pod Stráňou | 416 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v tichej časti obce Moravany nad Váhom pri Piešťanoch. Pozemky

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

150 €/m2 150 €/m2

Pozemky - Moravany nad Váhom - rekreačná časť Striebornica ID:25021

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 1,552 m²

ID:25021 Ponúkame Vám na predaj pozemky v tichej časti obce Moravany nad Váhom pri Piešťanoch.

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

60 €/m2 60 €/m2

4 izbový byt v Piešťanoch, na sídlisku Adam Trajan ID:25027

Reality Piešťany

4 izbový byt | Adama Trajana | 79.94 m²

ID:25027 Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v Piešťanoch, na sídlisku Adam Trajan, Byt má vým

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

190,000 € 2377 €/m²

Mlynárska hôrka - Chata - Hlohovec

Reality Hlohovec

Záhradná chatka | Slov. nár. povstania | 16 m²

ID.:25024 Kúpna cena 24.000,-EUR Ponúkame na predaj chatka o výmere 19m2 postavenú na pozemk

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

24,000 € 1500 €/m²

Zahradkarska osada Astra - Ratnovce - ID:25023

Reality Ratnovce

Záhrada | Nezadaná | 405 m²

ID: P25023 cena 12.150,-EUR Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej časti obce Ratnovce. Nachád

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

12,150 € 30 €/m²

Rodinný dom - Dolný Lopašov

Reality Dolný Lopašov

Rodinný dom | Nezadaná | 340 m²

Ponúkame na predaj 6 izbový , veľký dvojposchodový rodinný dom, čiastočne podpivničený s garážo

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Dolný Lopašov

145,000 € 426 €/m²

Piešťany - 6 izbový rodinný dom s garažou. - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Piešťany

Rodinný dom | Vodárenská | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 6izbový podpivničený rodinný dom na Vodárenskej ulici v Pieš

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Piešťany

260,000 € 1083 €/m²

Piešťany – prenájom 2 izbového bytu v rodinnom dome na Vajanského ul.

Reality Piešťany

2 izbový byt | Vajanského | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový zariadený byt v rodinnom dome na adrese Vajanského ul. v Pieš

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Piešťany- 4 izbový byt Pod Párovcami s výhľadom na park - ID 1812

Reality Piešťany

4 izbový byt | Pod Párovcami | 135 m²

ID 1812 Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt v Piešťanoch, Pod Párovcami. Štvorizbový kompletn

Publikované: 16.04.2021 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

850 €/mesiac 5 €/mesiac/m²