Realfin Markt, s.r.o.

Realfin Markt, s.r.o.

Komenského 24 921 01 Piešťany

Realfin Markt, s.r.o.

Realfin Markt, s.r.o.

Komenského 24 921 01 Piešťany Slovensko

89 inzerátov v ponuke

Piešťany – prenájom 2 izbového bytu v rodinnom dome – VOĽNÉ OD 01.05.2026

Reality Piešťany

2 izbový byt | Hollého | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom tehlový čiastočne zariadený 2 izbový byt v rodinnom dome blízko centra

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Piešťany - 2,5 izbový byt s balkónom - ID: 26001

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 64 m²

ID: 26001 Ponúkame na predaj tehlový 2,5-izbový mezonetový byt (64 m²/r.2006) na 3.p. v pokojn

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

155,000 € 2422 €/m²

Piešťany - 2,5 izbový byt s balkónom - ID: 26001

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bodona | 64 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

155,000 € 2422 €/m²

Moravany nad Váhom - pozemok na výstavbu rodinného domu - 524m2

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Lúčna | 524 m²

ID:26018 Ponúkame Vám na predaj pozemok v extraviláne obce Moravany nad Váhom, len pár minút ce

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

80,000 € 153 €/m²

Nitra - Zbehy - Viacgeneračný rodinný dom.

Reality Zbehy

Rodinný dom | Nezadaná | 225 m²

ID 26013 Predáme na predaj rodinný dom v obci Zbehy, okres Nitra. Rodinný dom pozostáva z dvojp

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Zbehy

230,000 € 1022 €/m²

Objekt na podnikanie, Piešťany širšie centrum - ID:25060

Reality Piešťany

Opravárenský objekt | Radlinského | 289.5 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame na nehnuteľnosť v radovej zástavbe na Radlinského ulici v Piešťano

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Piešťany

320,000 € 1105 €/m²

Piešťany - záhrada ID:26017

Reality Piešťany

Záhrada | Komenského | 321 m²

ID: P26017 cena 49.000,-EUR Ponúkame Vám na predaj pozemok záhradku o výmere 321 m2 + podiel

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Piešťany

49,000 € 153 €/m²

Prenájom novostavby rodinného domu Piešťany Tesla - ID26016

Reality Piešťany

Rodinný dom | N. Teslu | 120 m²

ID:26016 Ponúkame Vám na prenájom nezariadený tehlový rodinný dom v Piešťanoch, časť Tesla. Ro

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na prenájom Piešťany

1,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Vrbové 4 izbový byt ulica Gen. M. R. Štefanika

Reality Vrbové

4 izbový byt | Gen. M. R. Štefánika | 92 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt vo Vrbovom na ulici Gen.M.R.Štefanika 1. poschodie za kúpnu

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Vrbové

172,000 € 1870 €/m²

Pozemok - Moravany nad Váhom - Striebornica smer Výtoky - vhodný na stavbu rodinného domu alebo chaty

Reality Moravany nad Váhom

Rekreačný pozemok | Výtocká | 718 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky v tichej časti obce Moravany nad Váhom pri Piešťanoch. Pozemky s

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

100 €/m2 100 €/m2

Horná streda - Pozemok v intraviláne obce vhodný na stavbu rodinného domu. ID:25020

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Červenej Armády | 1,205 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horná Streda pri Piešťanoch. Pozemok sa nachádza v intrav

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

70 €/m2 70 €/m2

Nadštandardný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Floreát - ID:26003

Reality Piešťany

Rodinný dom | J. Kupeckého | 160 m²

Zákazka č. 26003 Kúpna cena 399.900,-EUR Ponúkame vám na predaj 3 izb. zariadený rodinný dom o

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Piešťany

399,900 € 2499 €/m²

Piešťany - Kollárová ul. 4izbový rodinný dom - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kollárova | 100 m²

Zákazka č. 25019 Kúpna cena 279.000,-EUR ZNÍŽENÁ CENA z 299.900,-EUR Ponúkame vám na predaj 4 i

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Piešťany

279,000 € 2790 €/m²

Objekt v obci Lúka, okres Nové Mesto nad Váhom - ID 22029 (znížená cena z 330.000EUR)

Reality Lúka

Priestor pre výrobu | 700 m²

ID 22029 Predmetom predaja je samostatne stojaci jednopodlažný objekt v uličnej zástavbe v cent

Publikované: 16.06.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na predaj Lúka

250,000 € 357 €/m²

Piešťany - 4 izbový byt na E.F Scherera- ID 22044

Reality Piešťany

4 izbový byt | E. F. Scherera | 88.99 m²

ID 22044 Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v Piešťanoch, sídlisko Adam Trajan, ulica E.F.Sche

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

222,000 € 2495 €/m²

Piešťany – prenájom kancelárskych priestorov na Teplickej ulici na administr. účely - ID 19025

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Teplická | 33 m²

ID 19025 Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Teplickej ulici v Piešťanoch. Ponúk

Publikované: 08.04.2019 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Piešťany – prenájom luxusných kancelár.priestorov v centre mesta na Teplickej ulici - ID 17081

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Teplická | 900 m²

ID 17081 Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Piešťanoch na Teplickej ulici. Priest

Publikované: 18.09.2017 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Pozemok / záhrada - Nové Mesto nad Váhom - P24015

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhrada | Železničný Uzol | 3,778 m²

ID: P24015 Ponúkame Vám na predaj záhradu v Novom Meste nad Váhom. Pozemok je o veľkosti 377

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

76,000 € 20 €/m²

Rezidenčný areál v blízkosti Zelenej vody – štúdia na 37 pozemkov /600-1200m2/s rekreačnými domami - ID 17128

Reality Beckov

Rekreačný pozemok | Zelená Voda | 60,500 m²

ID 17128 Ponúkame Vám na predaj pozemky v blízkosti Zelenej vody , katastrálne územie Beckov ,o

Publikované: 20.02.2017 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Beckov

2,000,000 € 33 €/m²

Hlohovec – rodinný dom na pešej zóne vhodný na podnikanie - ID 18049

Reality Hlohovec

Rodinný dom | M.R.Štefánika | 300 m²

ID 18049 Ponúkame Vám na predaj dom v Hlohovci na pešej zóne, na ulici M.R. Štefánika. Dom sa n

Publikované: 07.11.2018 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Hlohovec

467,000 € 1557 €/m²

Piešťany-sídlisko N.Teslu-polyf.objekt-vhodné ako sídlo firmy,menšej výroby,na služby-ID 22025

Reality Piešťany

Iný priestor | N. Teslu | 711.53 m²

ID 22025 Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v Piešťanoch, v okrajovej časti mesta, na sí

Publikované: 08.06.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na predaj Piešťany

Cena dohodou

Piešťany – viacúčelový komplex budov – Pod Párovcami - ID 17036

Reality Piešťany

Iný objekt | Pod Párovcami | 2,500 m²

ID 17036 Ponúkame Vám na predaj viacúčelový komplex budov v Piešťanoch, ulica Pod Párovcami. Ce

Publikované: 05.05.2017 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Piešťany

1,250,000 € 500 €/m²

Banka pri Piešťanoch - pozemok pri kúpeľoch - možná výstavba hotela - ID 14058

Reality Banka

Komerčná zóna | nezadané | 5,017 m²

ID 14058 Ponúkame Vám na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v obci Banka pri Piešťanoch . Pozem

Publikované: 10.04.2014 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Banka

1,003,400 € 200 €/m²

Banka pri Piešťanoch – 4 izbový rod. dom mimo hlavného ťahu obcou - ID 22012

Reality Banka

Rodinný dom | M. Bazovského | 200 m²

ID 22012 Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Banka pri Piešťanoch. Celková výmera pozemk

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Banka

Cena dohodou