89 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Vajanského | 100 m²
ID 23015 Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v Piešťanoch, na Vajanského ulici. Byt sa nachád
700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 575 m²
ID:P26027 Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horná Streda pri Piešťanoch. Pozemok sa nachád
115 €/m2 115 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 760 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horná Streda pri Piešťanoch. Pozemok sa nachádza v intrav
100 €/m2 100 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Jozefov Dvor | 544 m²
ID 10092 Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v rekreačnej oblasti Piešťan, neďaleko jazera
150 €/m2 150 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 635 m²
ID:25036 Ponúkame Vám na predaj pozemky v tichej časti obce Moravany nad Váhom pri Piešťanoch.
57,150 € 90 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 17.6 m²
ID 19099 Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory / niektoré čiastočne z
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Obsolovská | 1,089 m²
ID: P25008 Ponúkame Vám na predaj pozemky v obci Veľké Ripňany. Pozemok sa nachádza v intravilá
55 €/m2 55 €/m2
3 izbový byt | Vážska | 82 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v Piešťanoch na Vážskej ulici. Byt sa nachádza na 5. posc
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Bratislavská | 450 m²
ID 19099A Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu na Bratislavskej ulici v Piešťanoch. Na poz
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | blízke centrum | 18 m²
ID 228 Ponúkame prenájom priestorov v blízkom centre Piešťan, neďaleko centra v tichej uličke.
240 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ratnovska cesta | 36.89 m²
ID:B24043 Celková výmera bytu je 37 m² plus 8 m² lodžia a pivnica o výmere 3,12m2. Nachádza sa
152,000 € 4120 €/m²
4 izbový byt | Mateja Bela | 80 m²
ID:25046 Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v Piešťanoch, na sídlisku Adam Trajan, ulica Mate
185,000 € 2313 €/m²
Rodinný dom | Športová | 130 m²
ID:RD25056 Ponúkame Vám priestranný Rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Banka pri P
268,000 € 2062 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 898 m²
ID: P25049 Pozemok 898m2 v Obci Koplotovce Ponúkame Vám na predaj atraktívne pozemky v novobudo
119.24 €/m2 119 €/m2
Iný priestor | Nitrianska | 502 m²
ID 23006 Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor v centre mesta Piešťany, na Nitrianskej ulic
Info v RK
Rodinný dom | Pod Párovcami | 101 m²
ID: 25051 Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, v Piešťanoch iba 350m od parku a 850m od pešej zó
189,000 € 1871 €/m²
1 izbový byt | Nitrianska | 64.9 m²
ID:B24005P Ponúkame Vám na prenájom priestranný bezbariérový 1 izbový byt v novostavbe. Byt sa
630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Orná pôda | Červená Veža | 2,935 m²
ID: P25048 Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej časti obce Banka časť Červená veža s výhľado
34.08 €/m2 34 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Školská | 818 m²
ID:25037 Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej časti obce Sokolovce pri Piešťanoch. Pozemok
61,350 € 75 €/m²
3 izbový byt | A. Hlinku | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový zariadený byt v Piešťanoch, na A.Hlinku. Byt má výmeru 62m2,
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 100.21 m²
Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor vo výbornej lokalite neďaleko centra. Ružinov Záhrad
800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,637 m²
ID: 26024 Ponúkame Vám investičný pozemok v zmysle územnoplánovacej informácie vhodný na indiv
29 €/m2 29 €/m2
2 izbový byt | Winterova | 60 m²
B22051 Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Piešťany, Winterova. Plocha: úžitková 60m2.Stav
630 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 488 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Krásno nad Kysucou. Pozemok sa nachádza v tichom prostre
53.48 €/m2 53 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.