PINK reality s. r. o.

PINK reality s. r. o.

Hlavná 4/11 92701 Šaľa Slovensko

PINK reality s. r. o.

PINK reality s. r. o. (57  inzerátov)

Hlavná 92701 Šaľa Slovensko

157 inzerátov v ponuke

Absolútne fantastický byt v The Hill Collection v Reserva Del Higueron - Playa de Carvajal

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

HĽADÁTE ÚŽASNÝ 2-IZBOVÝ MODERNÝ BYT VO FANTASTICKEJ NOVOSTAVBE? PINK Reality ponúka tento abs

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 09.04.2025
Byty na predaj

499,000 € 5871 €/m²

Slnečný penthouse s výhľadom na more aj Afriku!

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

PINK Reality ponúka na predaj krásny penthouse s 2 spálňami a 1 kúpeľňou. Tento úchvatný penth

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 05.04.2025
Byty na predaj

270,000 € 3553 €/m²

PINK reality Moderný rodinný dom v radovej zástavbe – Šaľa, Veča

Reality Šaľa

Rodinný dom | Fr. Kráľa | 130 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj krásny a moderne zariadený 5-ročný rodinný d

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šaľa

239,000 € 1838 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Prenájom luxusného apartmánu – Fuengirola, Španielsko - krátkodobý prenájom

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

PINK reality ponúka na prenájom nový, moderne zariadený plážový apartmán v rezidencii Aedas Hom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom

250 €/deň 4 €/deň/m²

PINK reality Na predaj 3-izbový byt – Narcisová ulica, Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | Narcisová | 78 m²

PINK reality ponúkame na predaj priestranný a udržiavaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Šaľa

122,900 € 1576 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality – PRIPRAVUJEME PRE VÁS 2-izbový byt s balkónom v Šali

Reality Šaľa

2 izbový byt | Hlavná | 70 m²

PINK Reality pripravuje do ponuky priestranný 2-izbový byt o výmere 70 m² s balkónom, nachádzaj

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Šaľa

137,000 € 1957 €/m²

PINK reality PRIPRAVUJEME 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii NA MIERU

Reality Šaľa

3 izbový byt | Horná | 68 m²

PINK reality PRIPRAVUJEME PRE VÁS 3 izbový byt o rozlohe 68 m2 v Šali na predaj. Ponúkame na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Šaľa

149,900 € 2204 €/m²

**SEZÓNNA AKCIA** - PINK reality - novostavba 4- izbového RD v radovej zástavbe v obci Nebojsa - NA PREDAJ

Reality Galanta

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

PINK reality ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorá v sebe spája

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Galanta

225,000 € 2143 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4 izbový byt s príjemnou atmosférou v centre Stupavy

Reality Stupava

4 izbový byt | Hlavná | 77 m²

PINK Reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4 izbový byt, ktorý už pri vstupe pôsobí

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Stupava

209,000 € 2714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality prenájom 3 izbového bytu v novostavbe

Reality Šaľa

3 izbový byt | Diakovská | 85 m²

PINK Reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom krásny, svetlý a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

799 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PINK reality Prenájom moderného 2-izbového bytu – Šaľa, Hlavná ulica

Reality Šaľa

2 izbový byt | Hlavná | 50 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom útulný a prakticky riešený 2-izbový byt pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Šaľa

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PINK reality - Výnimočná ponuka zariadeného rodinného domu s garážou a záhradou

Reality Galanta

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Galanta

249,000 € 2394 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Luxusný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom – Bratislava, Koliba (projekt Roličky)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 197 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v prestížnej lokalit

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

PINK reality Na predaj poschodový rodinný dom – Šaľa, ulica Jilemnického

Reality Šaľa

Rodinný dom | Jilemnického | 260 m²

PINK reality ponúka na predaj priestranný poschodový rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šaľa

239,900 € 923 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality Komerčný priestor na predaj – Budovateľská ulica

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Budovateľská | 51 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj komerčný priestor nachádzajúci sa na Budovat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Priestory na predaj Šaľa

125,000 € 2451 €/m²

PINK reality Komerčný priestor na prenájom – Budovateľská ulica

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Budovateľská | 51 m²

PINK reality so súhlasom ponúka na prenájom komerčný priestor nachádzajúci sa na Budovateľskej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Šaľa

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PINK reality 1-izbový byt na prenájom – Šaľa, Veča (Lúčna ulica, oproti Tescu)

Reality Šaľa

1 izbový byt | Lúčna | 35 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom útulný 1-izbový byt v lokalite Šaľa – Veča

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PINK reality - Na predaj starý rodinný dom v obci Košúty

Reality Košúty

Rodinný dom | 100 m²

PINK reality ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Košúty. Dom sa nachádza na pozemku s ro

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Košúty

79,990 € 800 €/m²

PINK reality Stavebný pozemok s projektovou dokumentáciou v obci Matúškovo

Reality Matúškovo

Pozemok pre rodinné domy | Matúškovo | 582 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej a vyhľadá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Matúškovo

87,000 € 149 €/m²

PINK reality Stavebný pozemok v obci Diakovce na predaj

Reality Diakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 682 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemok v obľúbenej

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Diakovce

38,000 € 56 €/m²

PINK reality – 3-izbový byt po komletnej rekonštrukcii – Šaľa-Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 68 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v obľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šaľa

128,000 € 1882 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality - NA PREDAJ Rodinný dom v TOP lokalite - Sládkovičova ul., Šaľa

Reality Šaľa

Rodinný dom | Sládkovičova | 218 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný dom na okraji radovej zá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Šaľa

249,500 € 1144 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality na prenájom 3 izbový byt v Novostavbe

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hlavná | 84 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PINK reality - NA PRENÁJOM - 1 izbový byt na Nešporovej ulici v Šali.

Reality Šaľa

1 izbový byt | Nešporova | 38 m²

PINK reality ponúka na prenájom krásny 1- izbový byt na Nešporovej ulici v Šali. Byt sa nachád

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Šaľa

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²