71 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo
145,000 € 35 €/m²
Objekt pre obchod | Donovaly | 200 m²
Realitná kancelária Pavlik & Partners vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny priestor vhodn
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | 89 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov
162,500 € 1826 €/m²
3 izbový byt | Donovaly | 85 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan
258,000 € 3035 €/m²
1 izbový byt | Hlboká | 37 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na prenájom čerstvo zrekonštruovaný 1.izbo
580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hornostavská | 53 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt s priestra
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vikárska | 72 m²
REZERVOVANÉ!! Hľadáte byt s potenciálom v jednej z najžiadanejších lokalít v Nitre? Realitná
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom na Brane
165,000 € 1500 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova trieda | 78 m²
REZERVOVANÉ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký kompletn
670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Braneckého | 82 m²
Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v administratí
530 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Braneckého | 56 m²
EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v úplno
174,990 € 3125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nový Gýmeš | 921 m²
POSLEDNÝ VOĽNÝ POZEMOK!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na pr
99,000 € 107 €/m²
3 izbový byt | Petzwalova | 80 m²
REZERVOVANÉ!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký 3 izbový
780 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnej spolupráci so špičkovou rea
187,000 € 3281 €/m²
2 izbový byt | 64 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký 2izbový byt 64m2+veľká
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mistríky | 194 m²
Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám ponúka na dlhodobý prenájom chatu v obľúbenom
850 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Garsónka | Spojené Arabské Emiráty
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v exkluzívnej spolupráci so špičkovou realitnou
186,000 € 4650 €/m²
2 izbový byt | Štúrova | 64 m²
REZERVOVANÉ!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na pred
170,000 € 2656 €/m²
Administratívny objekt | Novozamocká | 95 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. vám ponúka exkluzívne na prenájom moderné kancelársk
1,500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 100 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj krásnu 4 izbovú novostavbu rodin
319,900 € 3199 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný RD v obc
185,000 € 771 €/m²
1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
135,000 € 3375 €/m²
Polyfunkčný objekt | Rastislavova | 120 m²
Realitná kancelária Pavlik & Partners vám ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 120 m2
900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 13.3 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v Nitre
220 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.