81 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | 28 m²
N045-13-MOPR Ponúkame Vám na predaj drevenicu v obci Lutiše, Žilina. Drevenica je vhodná na úpl
49,500 € 1768 €/m²
Orná pôda | Bočná | 1,470 m²
(N082-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj dva pozemky v katastrálnom území Stránske okres Žilina. P
225,000 € 153 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Bočná | 631 m²
(N0102-14-MOPR) Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o rozlohe 631 m2 v katastrálnom území o
117,540 € 186 €/m²
Rodinný dom | bočná | 90 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=7wmu98pARq4 3D OBHLIADKA Odkaz TU:
114,900 € 1277 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Mostište | 2,507 m²
Ponúkame na predaj krásny pozemok v tichom prostredí s výmerou 2507 m². Je to ideálne miesto p
80 €/m2 80 €/m2
Orná pôda | Rosina | 1,758 m²
N036-14-MOPR Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v katastrálnom území obce Rosina, vedený ak
152,430 € 87 €/m²
Rodinný dom | Lažná | 325 m²
VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=rCxiRNArjGk (N021-12-MAKN) video obytná
349,900 € 1077 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | . | 1,633 m²
Ponúkame na predaj slnečný a kompletne rovinatý stavebný pozemok, ktorý je podľa územného plánu
86,000 € 53 €/m²
Rekreačný pozemok | 614 m²
(N082-14-DASEa) Ponúkame na predaj slnečný záhradný pozemok v lokalite Vranie s celkovou výmero
37,000 € 60 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.