Nové bývanie

Bratislava

Tallerova 1 811 02 Bratislava

64 inzerátov v ponuke

PRESTÍŽNE KANCELÁRSKE PRIESTORY /N224-26-OTKA/

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 148 m²

N224-26-OTKA Kto chce podnikať a mať lukratívne kancelárske priestory na prestížnej adrese v B

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predaj - 3 izbový byt Bratislava IV.

N105-113-EMJU Hľadáte útulný byt v Bratislave a máte radi prírodu? Ak áno, neprehliadnite tút

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1 € 0 €/m²

Hľadám 4 izb.byt na prenájom Bratislava-Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 76 m²

N001-NAMIE Hľadám 4 izb. byt na dlhodobý prenájom v Bratislave, lokalita Dúbravka alebo Karlova

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRENÁJOM REŠTAURÁCIA + TERASA - BEZ ODSTUPNÉHO - SUPER ADRESA

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | 120 m²

Ponúkam Vám na prenájom REŠTAURÁCIU s kuchyňou na SUPER ADRESE, PLUS VEĽKÁ TERASA - BRATISLAVA

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Predaj LESNÝ POZEMOK - Sv. JUR (N132-14-OTKA)

Reality Svätý Jur

Orná pôda | 5,428 m²

Ponúkam Vám na predaj pozemky - lesné pozemky Svätý Jur. Plocha pozemku: 5428 m2 Cena: 61.4

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

61,499 € 11 €/m²

Prenájom: Výnimočný svojou dispozíciou aj lokalitou, elegantný 3-izbový byt s dvomi balkónmi a parkovaním – Ružinov - ideálna dopravná dostupnosť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 0 m²

Výnimočný svojou dispozíciou aj lokalitou, 3-izbový byt s dvomi balkónmi a parkovaním – Ružinov

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac

Znížená cena! Predaj zrekonštruovanej chaty pri lese - Striebornica

Reality Moravany nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | 550 m²

Hľadáte miesto, kde vypnete hlavu, načerpáte energiu a užijete si pokoj prírody? 5,5-izbová cha

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moravany nad Váhom

187,950 € 342 €/m²

NA PREDAJ UNIKÁTNY 4+1 izb.byt BA-Mlynská Dolina

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 0 m²

Ak ste fanúšikom moderných smart riešení, špičkových technológií a luxusných materiálov, tento

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

1 €

HĽADÁME PRE KLIENTA – PREVÁDZKOVÝ OBJEKT / OBCHODNÝ PRIESTOR V PETRŽALKE - od Júna 2026

Reality Bratislava-Petržalka

Prevádzkový areál | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu prevádzkový objekt alebo obchodný priestor v Bratislave

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

180,000 € 1800 €/m²

PRE HOTOVOSTNÉHO KLIENTA HĽADÁME DOM V PIEŠŤANOCH - hneď

Reality Piešťany

Rodinný dom | 0 m²

PRE HOTOVOSTNÉHO KLIENTA HĽADÁME DOM V PIEŠŤANOCH Pre konkrétneho, hotovostného klienta hľadám

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

200,000 €

V LUKRATÍVNEJ LOKALITE NA PREDAJ DOM ,6 izb. + DVOJGARÁŽ

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Hrebienku | 515 m²

NACHÁDZA SA V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - BRATISLAVA STARÉ MESTO - okolie Zš Mudroňova Tehlový 3 po

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

PRENÁJOM - 4 izb. štýlový byt, 1-3 x parking, výhľad na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 150 m²

Ponúkam na PRENÁJOM ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT priamo pod BA HRADOM, 150 m2 obytnej plochy. Ikonické

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK - BRATISLAVA LAMAČ (N184-14-OTKAE)

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre bytovú výstavbu | 684 m²

RK Nové bývanie Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na PREDAJ krásny slnečný POZEMOK, vh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

333,000 € 487 €/m²

PRENÁJOM GASTRO PRIESTOR + TERASA - BEZ ODSTUPNÉHO - BRATISLAVA NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | 36 m²

Ponúkam na prenájom NEBYTOVÝ PRIESTOR + TERASA - GASTRO BEZ ODSTUPNÉHO - BRATISLAVA - NIVY. 36

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

PRENÁJOM reštaurácia Bajkalská - SUPER CENA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Bajkalská | 0 m²

Pripravujem na prenájom komplet zariadenú novú reštauráciu s kuchyňou - Bratislava BAJKALSKá ul

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,000 €/mesiac

PREDAJ POZEMKU 734 m2 - BRATISLAVA - KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 734 m²

Ponúkame Vám investičný pozemok vo vyhľadávanej lokalite - BRATISLAVA - KRAMÁRE. Pozemok je vh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

600 €/m2 600 €/m2