Nové bývanie

Bratislava

Tallerova 1 811 02 Bratislava

64 inzerátov v ponuke

PRENÁJOM historické komerčné priestory - Staré Mesto - prémiová adresa /N004-26-OTKA/

Reality Bratislava-Staré Mesto

Prevádzkový areál | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²

N004-26-OTKA Ponúkame Vám v zastúpení majiteľa na prenájom jedinečné kancelárske priestory his

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Investičný pozemok v LUKRATÍVNEJ lokalite Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Komerčná zóna | Pionerska | 6,866 m²

Ponúkam na predaj investičný pozemok v Lukratívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto s celkov

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

POZEMOK NA RODINNÝ DOM – STUPAVA | 506 m² | TOP LOKALITA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Na aleji | 506 m²

N055-14-IVMAE Ponúkame na predaj výborne situovaný stavebný pozemok v tichej a stabilizovanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

175,000 € 346 €/m²

REZERVOVANE - 3-izbový byt v Petržalke – Draždiak na skok

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 0 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve na ulici Znievska, Bratislava – Petržalka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,000 €

REZERVOVANE-PREDAJ 4 IZB.BYT BA - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 0 m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt v Dúbravke nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v bytovom do

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 €

PREDAJ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK/MARHUĽOVÝ SAD - DOBROHOŠŤ (N300-14-OTKAE)

Reality Dobrohošť

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Ponúkam na predaj JEDINEČNÝ POZEMOK - MARHUĽOVÝ SAD - STAVEBNÝ POZEMOK - DOBROHOŠŤ - 25 minút a

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dobrohošť

164,800 € 165 €/m²

PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK - BA JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 23,056 m²

Ponúkam Vám na predaj INVESTIČNÉ POZEMKY, k. ú. JAROVCE o rozlohe 6539 m2 + 5071 m2 + 5691 m2+

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

60 €/m2 60 €/m2

PREDAJ - INVESTIČNÝ POZEMOK - BA - JAROVCE /N204-14-OTKAE/

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 982 m²

N204-14-OTKAE Ponúkam Vám na predaj priestranný pozemok na stavbu RD - BRATISLAVA-JAROVCE.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

300,000 € 305 €/m²

PREDAJ zrekonštruovaný 4 izb.byt+pivnica Bratislava-Vrakuňa (N036-114-ANHO)

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | . | 0 m²

Predstavte si miesto, kde má každý člen rodiny svoj vlastný priestor a zároveň zostáva dosť

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

274,900 €

Predaj OBCHODNÉ/REŠTAURAČNÉ/KANCELÁRSKE PRIESTORY - aj na BÝVANIE /N143-18-OTKAa/

Reality Bratislava-Nové Mesto

Prevádzkový areál | 95 m²

Ponúkam Vám jedinečný priestor vhodný na podnikanie alebo aj bývanie v Bratislave Novom Meste.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 2632 €/m²

Pripravujem na predaj 3 izb. mezonet - TRHOVISKO Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Pripravujem na predaj 2j poschodový 3+ izb. byt v blizkosti Trhoviska Miletičova, Park Kukorell

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 €

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK - BRATISLAVA (N015-OTKAa)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 555 m²

RK Nové bývanie Vám v zastúpení majiteľa ponúka na PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v Bratislave, kat.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PRENÁJOM 3-izb.byt+2 balkóny+parkovanie Bratislava-Trnávka (N037-213-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 0 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa hneď budete cítiť ako doma, tento vkusne a kompletne zariadený 3-izbo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac

Stavebný pozemok Stupava – siete, tichá lokalita, blízko BA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 506 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=2Z2ujBWYsu8 N100-14-IVMAE V zastúpení

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

175,000 € 346 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - pozemok s úžasným výhľadom - Bratislava IV.

N098-14-EMJU Predám výnimočný slnečný pozemok s úžasným výhľadom a veľkým potenciálom v Bra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1 € 0 €/m²

Pripravujem na prenájom 2,5 izbový byt -MALACKY

Reality Malacky

2 izbový byt | Cesta mládeže | 0 m²

Pripravujem na prenájom zariadený 2,5-izbový byt v Malacky na ulici Cesta mládeže, priamo pri p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Malacky

700 €/mesiac

Predaj - RODINNÝ DOM na horách, krytý bazén, tenisový kurt, krásny pozemok - aj VÝMENA za BYT v BA (N298-12-OTKA)

Reality Nimnica

Rodinný dom | 158 m²

Ponúkam na predaj MUROVANÝ DOM, veľká TERASA, bazén, TENISOVÝ KURT, krásny pozemok v čarovnej

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nimnica

349,000 € 2209 €/m²

Hľadám 4 izb.byt na prenájom Bratislava-Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 76 m²

N001-NAMIE Hľadám 4 izb. byt na dlhodobý prenájom v Bratislave, lokalita Dúbravka alebo Karlova

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ priestranný 5 izb. rodinný dom Bratislava-Nivy (N035-124-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | . | 200 m²

Dom v lokalite Nivy a napriek tomu v tichej ulici? Áno, presne tak. Ponúkam na predaj poschodo

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

985,000 € 4925 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj zrekonštruovaná garsónka+pivnica-Bratislava-Ružinov (N008-115-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | 22.5 m²

Útulná, kompletne zrekonštruovaná garsónka, ktorá môže byť Vaším štartovacím bývaním. Nenechajt

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

147,000 € 6533 €/m²

Dom, kde môže rásť Vaša rodina | 6-izbový rodinný dom s garážou | Piešťany – Vodárenská ulica

Reality Piešťany

Rodinný dom | Vodárenská | 0 m²

Dom, kde môže rásť Vaša rodina 6-izbový rodinný dom s garážou | Piešťany – Vodárenská ulica P

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

275,000 €

PREDAJ štýlový 4+1 izb.byt+2 balkóny Bratislava-Staré Mesto (N011-114-ANHO)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Predstavte si bývanie, kde sa noblesa minulosti stretáva s komfortom súčasnosti. Tento štýlový

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 €

Komunitné bývanie v Píniovej aleji pri Malackách (N003-15-TEHA)

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre bytovú výstavbu | 978 m²

N003-15-TEHA Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s kúskom lesa v tichom prostredí Píniovej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

198,600 € 203 €/m²

PRENÁJOM REŠTAURÁCIA + TERASA - BEZ ODSTUPNÉHO - SUPER ADRESA

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | 120 m²

Ponúkam Vám na prenájom REŠTAURÁCIU s kuchyňou na SUPER ADRESE, PLUS VEĽKÁ TERASA - BRATISLAVA

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 29 €/mesiac/m²