NIKO-REAL, s.r.o.

NIKO-REAL, s.r.o.

Bajzova 4 82108 Bratislava Slovensko
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o., poskytuje svoje služby od roku 2002. Našou snahou je plne vyhovieť zákazníkom a poskytovať kvalitné a profesionálne služby v rámci všetkých aktivít a činností súvisiacich so sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.
Prečítať viac

93 inzerátov v ponuke

Priestranný 3,5 izbový byt ŠTETINOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štetinova | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5 izbový byt s terasou, ŠTETINOVÁ ul. v Starom Meste – čas

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 4700 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov na začiatku Bratislavy, Tuhovská ulica

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Tuhovská | 60.8 m²

Prenájom kancelárskych priestorov na začiatku Bratislavy, Tuhovská ulica, BA III- Vajnory. Rozl

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podzáhradná | 35 m²

Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

630 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

na prenájom 4 izb. byt, BAJZOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajzova | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4 izbový byt v Ružinove- časť Nivy, BAJZOVA ul. Byt má výmeru

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

polyfunkčný dom v Petržalke, HANDLOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Handlovská | 350 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj polyfunkčný dom v Petržalke – HANDLOVSKÁ

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

755,000 € 2157 €/m²

Predaj obchodného priestoru v súčasnosti využívaného ako kaviareň v obývanej časti, BA II - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Nákovná | 90 m²

Predaj obchodného priestoru v súčasnosti využívaného ako kaviareň v obývanej časti, ulica Ná

Publikované: 04.11.2022 Aktualizované: 04.11.2022
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 2267 €/m²

Ponúkame odstúpenie kaderníctva s kompletným vybavením, Tupolevova ulica, BA V -Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Tupolevova | 35 m²

Ponúkame odstúpenie kaderníctva s kompletným vybavením, Tupolevova ulica, BA V -Petržalka. Výme

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

12,900 € 369 €/m²

kompletne zrekonštruovaný 4 izb. byt, MOSKOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt s ideálnou polohou v Starom Meste, MOSKOVSKÁ ul

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4761 €/m²

3 izb. byt JAHODOVÁ ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 57 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohr

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4209 €/m²

4 izb. byt na prenájom, JÉGEHO ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 112 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ. Byt sa nachádza v lokalite Ružinov

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov na druhom podlaží rodinného domu, ul. Lediny, BA IV - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Lediny | 130 m²

Prenájom kancelárskych priestorov na druhom podlaží rodinného domu, ul. Lediny, BA IV - Lama

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 31.01.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

na prenájom 3 izb. byt, Trenčianska ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 83 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIANSKA ul. Byt má výmeru 83 m2

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj 2-podlažného 4-izbového rodinného domu s terasou a balkónom, ul. Platanová, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Platanová | 119.05 m²

Predaj 4-izbového rodinného domu, ul. Platanová, Rovinka. Plocha pozemku 265 m2. Zastavaná ploc

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Rovinka

320,000 € 2562 €/m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s potenciálom, obec Kaplna

Reality Kaplna

Orná pôda | Kaplna | 11,997 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu ,obec Kaplna. Rozloha pozemku: 11997 m2. Dĺžka: 89 m, šírka: 134 m

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Pozemky na predaj Kaplna

14 €/m2 14 €/m2

Priestranný 2 izbový byt, Židovská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Židovská | 96.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul. HL

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

284,900 € 2942 €/m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho miesta, ulica Na Križovatkách, BA II - Ružinov časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Na Križovatkách | 0 m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho miesta, ulica Na Križovatkách, BA II - Ružinov časť Trnávk

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

50 €/mesiac

3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5667 €/m²

Prenájom veľkometrážneho 3-izbového bytu s dvomi parkovacími miestami v Novostavbe, ul. Saratovská, BA IV- Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 107 m²

Prenájom veľkometrážneho 3-izbového bytu s dvomi parkovacími miestami v Novostavbe, ul. Saratov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

990 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Mezonetový 3 izb. byt, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 133 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Predaj priestranného pozemku o rozlohe: 3882 m2 určený na výstavbu rodinných domov, obec: Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné záhumnie | 3,882 m²

Predaj priestranného pozemku určený na výstavbu rodinných domov, obec: Horné Orešany. Veľkosť

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

80 €/m2 80 €/m2

Projekt Tymiánová: Predaj 2- podlažného 4-izbového rodinného domu s dvomi parkovacími miestami na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Tymiánová | 107 m²

Predaj 2 podlažného 4-izbového rodinného domu na ulici Tymiánová, BA II -Vrakuňa. Zastavaná plo

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,900 € 2943 €/m²