Moderné Reality, s. r. o.

Moderné Reality, s. r. o.

Jazdecká 11/5231 94002 Nové Zámky Slovensko
Našim poslaním je nájsť Vám vysnívané bývanie.
Prečítať viac

25 inzerátov v ponuke

5-izbový rodinný dom v milionárskej štvrti s garážou, terasou a balkónom, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 180 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v milionárskej štvrti s garážou, terasou

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

257,500 € 1431 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom tehlový 2-izbový byt v centre, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cisárska bašta | 50 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom tehlový 2-izbový byt v centre v Nových Zámkoch. Byt sa nachá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom veľký 115m2 obchodný priestor s parkovaním v centre, Palárikovo

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 115.37 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom veľký obchodný priestor s parkovaním, chladiarenskou a mrazi

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Palárikovo

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľkometrážny 3-izbový holobyt 158,82 m² s veľkou terasou v nízkoenergetickej novostavbe, Nesvady

Reality Nesvady

3 izbový byt | Obchodná | 158.82 m²

Moderné Reality ponúka na predaj veľkometrážny holobyt s veľkou terasou v nízkoenergetickej nov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Nesvady

144,000 € 907 €/m²

Na prenájom nanovo prerobený 2-izbový byt s balkónom blízko stanice, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Šurianska | 58 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom nanovo prerobený 2-izbový byt s balkónom blízko stanice v No

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Tehlový 2-izbový byt s balkónom v novostabe, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Jazdecká | 47.19 m²

Moderné Reality ponúka na predaj tehlový 2-izbový byt s balkónom na ul. Jazdecká v Nových Zámko

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

151,890 € 3219 €/m²

Veľký 2-izbový byt s balkónom blízko stanice, Nové Zámky – 66m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 66 m²

Moderné Reality ponúka na predaj čiastočne prerobený veľký 2-izbový byt s balkónom blízko stani

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

105,990 € 1606 €/m²

5-izbová novostavba rodinného domu v radovej zástavbe vo vyhľadávanej lokalite, Nové Zámky, 227 m²

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Slovenská | 135 m²

Moderné Reality ponúka na predaj poslednú 5-izbovú novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

279,900 € 2073 €/m²

3-izbový tehlový byt so záhradou v obci Gbelce

Reality Gbelce

3 izbový byt | 55.76 m²

Moderné Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový tehlový byt so záhradou vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Gbelce

63,000 € 1130 €/m²

4-izbová novostavba rodinného domu s terasou, Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | 93.1 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu s terasou vo vyhľadávanej l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Andovce

246,000 € 2642 €/m²

Kompletne prerobený 3-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite, Branovo, 670m2

Reality Branovo

Rodinný dom | 90 m²

Moderné Reality ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej tiche

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Branovo

199,000 € 2211 €/m²

Na prenájom prerobený veľký 2-izbový byt s balkónom blízko centra, Nové Zámky – 66,08m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Lécka | 66.08 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom nanovo prerobený veľký 2-izbový byt s balkónom blízko centra

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj jedinečný pozemok priamo v centre, Nové Zámky, 534m²

Reality Nové Zámky

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Česká bašta | 534 m²

Pre lepšiu predstavu o nehnuteľnosti si najskôr pozrite videoprehliadku: https://youtu.be/oeEqZ

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

239,000 € 448 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt prerobený na 3-izbový s balkónom na ul. G.Bethlena, Nové Zámky – 57,12m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G. Bethlena | 57.12 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 2-izbový byt prerobený na 3-izbový s balkónom na ul. G.Bethlen

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

124,000 € 2171 €/m²

3-izbová novostavba rodinného domu, Čechy, 582m2

Reality Čechy

Rodinný dom | Nezadaná | 73.42 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 3-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Čechy. Dom bol posta

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Čechy

149,000 € 2029 €/m²

Na predaj pivničný dom v obci Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Moderné Reality ponúka na predaj pivničný dom nachádzajúci sa v tichej a pokojnej časti obce Sv

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Peter

25,000 € 833 €/m²

Novostavba 4-izbového rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite, Radava, 695m2

Reality Radava

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Radava

220,000 € 1760 €/m²

4-izbový byt s 2 balkónmi na ul. Nábrežná, Nové Zámky – 83,96m2

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 83.96 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 4-izbový byt s 2 balkónmi na ul. Nábrežná v Nových Zámkoch. By

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

Na prenájom veľký 4-izbový byt s balkónom, garážou a záhradou, Kolta – 84,97m2

Reality Kolta

4 izbový byt | Nezadaná | 84.97 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom zariadený veľký 4-izbový byt s balkónom, garážou a záhradou

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Kolta

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok blízko centra s výhľadom na kalváriu

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Mostná | 2,583 m²

Moderné Reality ponúka na predaj veľký pozemok blízko centra s výhľadom na kalváriu, len pár kr

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

69,000 € 27 €/m²

Nadštandardný byt 216 m² v nízkoenergetickej novostavbe, centrum Nesvady

Reality Nesvady

4 izbový byt | Obchodná | 216.9 m²

Moderné Reality ponúka na predaj zariadený, nadštandardný byt v nízkoenergetickej novostavbe v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Nesvady

160,000 € 738 €/m²

Veľký 2-izbový byt s balkónom na ul. Nábrežná, Nové Zámky – 64,81m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 64.81 m²

Moderné Reality ponúka na predaj veľký 2-izbový byt na ul. Nábrežná v Nových Zámkoch. Byt sa na

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

117,900 € 1819 €/m²

Na prenájom obchodný priestor s terasou a parkovaním v centre, Palárikovo

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 70 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom obchodný priestor s terasou a parkovaním v centre obce Palár

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Palárikovo

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Tehlový 2-izbový byt s garážou, balkónom a záhradou blízko stanice, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Bezručova | 50 m²

Pre lepšiu predstavu o nehnuteľnosti si najskôr pozrite videoprehliadku: https://youtu.be/UdU1V

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

107,000 € 2140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka