355 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | Kuzmányho | 35 m²
Ponúkam Vám na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa v meste Topoľčany na ul. K.Kuzmányho. Jedná
95,000 € 2714 €/m²
3 izbový byt | Tichá | 73 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s vlastnými parkovacími miestami pre 2 autá , v novostavbe so
150,000 € 2055 €/m²
1 izbový byt | Ľ.Fullu | 36 m²
Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom po čiastočnej rekonštrukcii v meste Topoľčany n
110,000 € 3056 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 53.15 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestory na Nám. SNP. Administratívna budova je situovaná na rohu Nám
1,069.93 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 34.43 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderné a reprezentatívne administratívne priestory v objekte WESTEND
673.17 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Gajova | 29.92 m²
Ponúkame vám na prenájom kanceláriu o veľkosti 29,92m2 v administratívnej budove Gajova 4 v tic
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 49 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory s vlastným soc. zariadením a vlastnou ku
1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Šafárikovo námestie | 50.6 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Starom Meste (Bratislava I-Staré Mesto), na Ša
653.58 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 760 m²
Ponúkame vinicu / záhradu v obci Pohranice, výmera 760 m2, šírka pozemku 12-13 m, pozemok nebol
14,900 € 20 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Ponúkame Vám na predaj paťizbový rodinný dom (poldom) v Partizánskom vo vyhľadávanej časti mest
139,000 € 908 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
ZNÍŽENÁ CENA!!! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Hradište, okres
88,000 € 733 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Humennom na Partizánskej ulici. Byt sa nachádza na 3. 8 p
117,000 € 1648 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 900 m²
ZĽAVA:NOVÁ CENA 93 000 eur Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov? Ponúkame Vám predaj st
93,000 € 103 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bielice | 861 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 861 m². Pozemok je vedený ako zastavaná
125,000 € 145 €/m²
Záhrada | 538 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 538 m2 v obci Kolačno okres Partizánske. Pozemok sa na
16,140 € 30 €/m²
Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,821 m²
Ponúkame Vám na prenájom halu pre sklad v Partizánskom v areáli bývalej fabriky. Cena nájmu je
2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre klientku trojizbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v Partizánskom. Môže byť
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Iba u nás Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Chynorany, okre
133,900 € 1217 €/m²
Rodinný dom | Podkozince | 295 m²
Ponúkame vám na predaj Rodinný dom Chalupa v podhorskej lokalite v časti Lubina- Podkozince lok
166,000 € 563 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Duchonka | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanu chatu v obľúbenej lokalite Duchonka. Je postavená na pozemku
163,000 € 543 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj zachovalý rodinný dom v obci Kamanová . Jedná sa o zachovalý rodinný d
Cena dohodou
Obchodné priestory | hlavna | 140 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory momentálne využívané ako reštaurácia
1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 23 m²
Ponúkame Vám na predaj záhradnú murovanú chatu v lokalite Tovarníky oproti Hyze časť Priateľst
59,000 € 2565 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu v blizkosti centra mesta Topoľčany na ul . M. Rázus
580,000 € 1160 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.