LARES reality s.r.o.

LARES reality s.r.o.

G. Švéniho 3C 97101 Prievidza Slovensko
Naším CIEĽOM je poskytovať komplexné služby ohľadne predaja nehnuteľností a robiť svoju prácu tak, vďaka ktorej predáme nehnuteľnosti svojich klientov za vyššiu cenu, než by to zvládli oni sami, alebo ktokoľvek z bežných realitných maklérov.
Prečítať viac

LARES reality s.r.o.

LARES reality s.r.o. (38  inzerátov)

G. Šveniho 97101 Prievidza Slovensko

38 inzerátov v ponuke

PREDAJ Stavebný pozemok 733 m² | Prievidza – Bazová ulica | Projekt domu v cene

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 733 m²

________________________________________ Predstavte si, že ráno otvoríte okno a namiesto hluku

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

99,900 € 136 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PRENÁJOM: Pekný 3-izb.byt Prievidza, 72 m2, zariadený

Reality Prievidza

3 izbový byt | Šulekova | 70 m²

Za cenu 670,- Eur za mesiac spolu s energiami ponúkame na dlhodobý prenájom slnečný 3 izbový zr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj ZÁHRADA s CHATKOU, osada Flóra Prievidza, pozemok 398 m2

Reality Prievidza

Záhrada | Sebedražská cesta | 398 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj záhradu s drevenou chatkou v záhradkárskej osade Flóra v Prievidz

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

24,000 € 60 €/m²

PREDANÉ rodinný dom s výbornou dostupnosťou do mesta Prievidze/ 12 km

Reality Prievidza

Rodinný dom | 217 m²

Ponúkame vám domov, ktorý kombinuje priestor, prírodu a bezpečie v srdci obce Lehota pod Vtáčni

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Prievidza

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

rezervované/ predaj/ rodinný dom s pozemkom o výmere 1120m2- Ráztočno-Hôrky

Reality Ráztočno

Rodinný dom | 90 m²

rezervované Ponúkame na predaj donedávna obývaný, obyvatelný rodinný dom s pozemkom o výmere 1

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Ráztočno

Info v RK

NOVOSTAVBA - Na predaj dvoj dom, blízko prírody, PRIEVIDZA

Reality Prievidza

Rodinný dom | Bazová | 90 m²

Predstavte si svoj nový domov, v lone prírody, avšak v Meste, kde máte všetko na skok. Sídlisko

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prievidza

284,000 € 3156 €/m²

Prenájom útulný 2 izbový byt, komplet zariadený, ul. Bojnická cesta Kanianka

Reality Kanianka

2 izbový byt | Bojnická cesta | 51 m²

Hľadáte pokojné bývanie blízko prírody s plným komfortom? V obľúbenej obci Kanianka ponúkame n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Kanianka

540 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj nadčasový rodinný dom II POZEMOK 629 m2 II Lehota pod Vtáčnikom

Reality Prievidza

Rodinný dom | 260 m²

Rodinný dom, miesto kde sa moderný dizajn stretáva s pohodlím a jedinečnou atmosférou. Dokonalé

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Prievidza

265,000 € 1019 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rezervovaný ... Prenájom veľkometrážny 3,5 izbový byt II komplet zariadený II balkón,loggia,komora II kopec zelene II sídl.Kopanice PRIEVIDZA

Reality Prievidza

3 izbový byt | Cesta Vl. Clementisa | 83 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) 3,5 izbový byt, v tichej a pokojnej

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

620 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj 3i byt II balkón II KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 2023 II centrum mesta ul. Mišíka

Reality Prievidza

3 izbový byt | M. Mišíka | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, o výmere 67 m2 s balkónom, na ul. Mišíka, na sídlisku Mláde

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Prievidza

116,900 € 1745 €/m²

rezervovaný ..... Predaj moderný 2 izbový byt / kompletná rekonštrukcia Kanianka

Reality Kanianka

2 izbový byt | Bojnická cesta | 51 m²

Možno práve teraz hľadáte šikovný byt, ktorý bude ideálnym prvým bývaním. A možno ste ho akurát

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Kanianka

Info v RK

Prenájom 1 izbový byt v rodinnom dome / vlastný vstup / 50 m2 Bojnice, ul. Rázusa

Reality Bojnice

1 izbový byt | Martina Rázusa | 50 m²

LARES reality - Ponúkame na prenájom veľkometrážny 1-izbový byt o podlahovej ploche cca 50 m2

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na prenájom Bojnice

330 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDANÉ // Zabývaná novostavba 2020, pozemok 496 m2, komplet zariadená PRIEVIDZA

Reality Prievidza

Rodinný dom | Ulica na Kamenici | 177 m²

Táto zabývaná novostavba z roku 2020, ktorá je súčasťou dvoj domu, bude ideálnou voľbou pre týc

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Prievidza

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

LARES reality: Exkluzívne: RADOVÁ ZÁSTAVBA 4 izb. RODINNÝCH DOMOV na kľúč, MALINOVÁ, okres Prievidza

Reality Malinová

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Pripravujeme pre Vás nové bývanie v Malinovej v okrese Prievidza – v nádhernom slnečnom prostre

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Malinová

180,000 € 1748 €/m²

Predaj veľkometrážny | 3-izbový byt | 79 m² | Vyvýšené prízemie | Pivnica + Komora + Šatník | centrum mesta Prievidza ul. Sv. Cyrila

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 79 m²

Bývajte tam, kde máte všetko na dosah — zeleň, centrum aj kompletnú občiansku vybavenosť. Vyhľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

117,000 € 1481 €/m²

Prenájom 3 izbový byt / zariadený a vybavený / balkón / klimatizácia / sídl.Žabník ul. Lúčna

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 66 m²

LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) 3 izbový byt, na sídlisku Žabník,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

prenájom / 3-iz. byt s balkónom 63m2 centrum Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s balkónom v centre mesta Prievidza. Ponúkaný byt o výmere 6

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

prenájom/3-iz.byt s loggiou zariadený 71m2, Mostná Handlová

Reality Handlová

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na prenájom trojizbový zariadený byt s loggiou o výmere 71m2, na Mostnej ulici v Handl

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Handlová

540 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt / komplet zariadený , 6 km od Prievidze, Kanianka

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Prievidza

540 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

predaj, prípadne výmena / rodinný dom s ovocným sadom s pozemkom 2 341m² – Nitrica/ Račice

Reality Nitrica

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj, rodinný dom v pôvodnom zachovalom stave s krásnym ovocným sadom. (V prípad

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Nitrica

119,500 € 543 €/m²

Prenájom komplet vybavený 3 izbový byt v rodinnom dome so samostatným vstupom // ul. Rázusa Bojnice

Reality Bojnice

3 izbový byt | Martina Rázusa | 80 m²

LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 3 izbový klimatizov

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na prenájom Bojnice

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom s pozemkom 1405 m2 na frekventovanom mieste Bojnická cesta Prievidza - ideálne miesto pre váš projekt

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | Bojnická cesta | 200 m²

LARES reality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na rozsiahlom pozemku o výmere 1405

Publikované: 24.05.2024 Aktualizované: 12.09.2025
Objekty na predaj Prievidza

450,000 € 2250 €/m²

Veľkometrážny - nadštandardný byt, 2 x terasa, 2 x parkovacie miesto, garáž a sauna- dlhodobý prenájom

Reality Poruba

3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²

Predstavujeme Vám krásny byt, v obci Poruba Dám Vám relevantne informácie, nakoľko v danom komp

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poruba

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame krásne bývanie, v krásnom prostredí, obklopenom prírodou, v obci Poruba Dám Vám relev

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²