LARES reality s.r.o.

LARES reality s.r.o.

G. Švéniho 3C 97101 Prievidza Slovensko
Naším CIEĽOM je poskytovať komplexné služby ohľadne predaja nehnuteľností a robiť svoju prácu tak, vďaka ktorej predáme nehnuteľnosti svojich klientov za vyššiu cenu, než by to zvládli oni sami, alebo ktokoľvek z bežných realitných maklérov.
Prečítať viac

LARES reality s.r.o.

LARES reality s.r.o. (38  inzerátov)

G. Šveniho 97101 Prievidza Slovensko

38 inzerátov v ponuke

Veľkometrážny - nadštandardný byt, 2 x terasa, 2 x parkovacie miesto, garáž a sauna- dlhodobý prenájom

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame krásne bývanie, v krásnom prostredí, obklopenom prírodou, v obci Poruba Dám Vám relev

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom útulný, fukčný a plne zariadený 2i byt, Kanianka

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Hľadáte pokojné bývanie blízko prírody s plným komfortom? V obľúbenej obci Kanianka ponúkame n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

540 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom veľkometrážny 2 izbový byt II LOGGIA II ul. Francisciho Zapotôčky

Reality Prievidza

2 izbový byt | J. Francisciho | 64 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 2 izbový byt, v tiche

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

rezervované ... Prenájom 1 izbového bytu, čiastočne vybavený a zariadený, Sídlisko Lúčky BOJNICE

Reality Bojnice

1 izbový byt | Lúčky | 39 m²

Prenájom 1 izbového bytu, čiastočne vybavený a zariadený, Sídlisko Lúčky BOJNICE, len 5 min

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

LARES reality: Slnečný rovinatý pozemok na výstavbu domu, 587 m2, Dvorec, Bánovce nad Bebravou

Reality Dvorec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 576 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj ideálny slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 576 m

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Dvorec

46,000 € 80 €/m²

LARES Reality: Krásny pozemok s výhľadom na priehradu, na výstavbu rodinného domu, 692 m2, Kostolná Ves, okres Prievidza

Reality Kostolná Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 692 m²

Bývanie s úžasným výhľadom na priehradu Nitrianske Rudno a okolitú neporušenú prírodu získate k

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kostolná Ves

60,000 € 87 €/m²

Predaj rodinný dom s veľkým potenciálom / pozemok 928 m2 / Bojnice ul.Školská

Reality Bojnice

Rodinný dom | Školská | 193 m²

Hľadáte ideálne miesto na bývanie alebo investíciu v jednom z najkrajších a najnavštevovanejšíc

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Bojnice

260,000 € 1347 €/m²

PREDANÉ 5 izbový rodinný dom // rekonštrukcia 2017// rovinatý pozemok 722, obec Lehota pod Vtáčnikom

Reality Lehota pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Rázusova | 217 m²

Ponúkame vám domov, ktorý kombinuje priestor, prírodu a bezpečie v srdci obce Lehota pod Vtáčni

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Lehota pod Vtáčnikom

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: Rodinný dom v obľúbenej časti Bojníc s pozemkom 958 m2, garáž

Reality Bojnice

Rodinný dom | A. Hlinku | 129 m²

Nový domov môžete nájsť vo vyhľadávanej časti Bojníc v jednosmernej ulici A. Hlinku s dostupnos

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Bojnice

230,000 € 1783 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LARES REALITY: Prenájom kancelárie v super lokalite Prievidza

Reality Prievidza

Administratívny objekt | M. Falešníka | 45 m²

Hľadáte kanceláriu pre svoje podnikanie, sídlo firmy ... kde nemusíte platiť parkovné a ďaleko

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Objekty na prenájom Prievidza

330 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj pozemku 1405 m2 s rodinným domom v pôvodnom stave, frekventovaná lokalita Bojnická cesta Prievidza

Reality Prievidza

Komerčná zóna | Bojnická cesta | 1,405 m²

LARES reality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na rozsiahlom pozemku o výmere 1405

Publikované: 24.05.2024 Aktualizované: 12.09.2025
Pozemky na predaj Prievidza

450,000 € 320 €/m²

Prenájom 2i byt Staré sídlisko, ul. Madvu

Reality Prievidza

2 izbový byt | F. Madvu | 51 m²

Prenájom 2 izbového bytu, komplet vybavený a zariadený, Staré sídlisko PRIEVIDZA Ponúkame na d

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

rezervované ....Prenájom 1 izbový byt, sídl. Lúčky BOJNICE

Reality Prievidza

1 izbový byt | 39 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) 1 izbový byt na sídlisku Lúčky v BO

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM v obci Lehota pod Vtáčnikom ... MODERNÉ BÝVANIE a POKOJNÉ PROSTREDIE

Reality Lehota pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 260 m²

Rodinný dom, miesto kde sa moderný dizajn stretáva s pohodlím a jedinečnou atmosférou. Dokonalé

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Lehota pod Vtáčnikom

265,000 € 1019 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka