38 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 733 m²
________________________________________ Predstavte si, že ráno otvoríte okno a namiesto hluku
99,900 € 136 €/m²
3 izbový byt | Šulekova | 70 m²
Za cenu 670,- Eur za mesiac spolu s energiami ponúkame na dlhodobý prenájom slnečný 3 izbový zr
670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Záhrada | Sebedražská cesta | 398 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj záhradu s drevenou chatkou v záhradkárskej osade Flóra v Prievidz
24,000 € 60 €/m²
Rodinný dom | 217 m²
Ponúkame vám domov, ktorý kombinuje priestor, prírodu a bezpečie v srdci obce Lehota pod Vtáčni
Info v RK
Rodinný dom | 90 m²
rezervované Ponúkame na predaj donedávna obývaný, obyvatelný rodinný dom s pozemkom o výmere 1
Info v RK
Rodinný dom | Bazová | 90 m²
Predstavte si svoj nový domov, v lone prírody, avšak v Meste, kde máte všetko na skok. Sídlisko
284,000 € 3156 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²
Pripravujeme pre Vás nové bývanie v Malinovej v okrese Prievidza – v nádhernom slnečnom prostre
180,000 € 1748 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 79 m²
Bývajte tam, kde máte všetko na dosah — zeleň, centrum aj kompletnú občiansku vybavenosť. Vyhľ
117,000 € 1481 €/m²
2 izbový byt | Bojnická cesta | 51 m²
Hľadáte pokojné bývanie blízko prírody s plným komfortom? V obľúbenej obci Kanianka ponúkame n
540 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 260 m²
Rodinný dom, miesto kde sa moderný dizajn stretáva s pohodlím a jedinečnou atmosférou. Dokonalé
265,000 € 1019 €/m²
3 izbový byt | Cesta Vl. Clementisa | 83 m²
LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) 3,5 izbový byt, v tichej a pokojnej
620 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Martina Rázusa | 50 m²
LARES reality - Ponúkame na prenájom veľkometrážny 1-izbový byt o podlahovej ploche cca 50 m2
330 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | M. Mišíka | 67 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt, o výmere 67 m2 s balkónom, na ul. Mišíka, na sídlisku Mláde
116,900 € 1745 €/m²
2 izbový byt | Bojnická cesta | 51 m²
Možno práve teraz hľadáte šikovný byt, ktorý bude ideálnym prvým bývaním. A možno ste ho akurát
Info v RK
Rodinný dom | Ulica na Kamenici | 177 m²
Táto zabývaná novostavba z roku 2020, ktorá je súčasťou dvoj domu, bude ideálnou voľbou pre týc
Info v RK
3 izbový byt | Lúčna | 66 m²
LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) 3 izbový byt, na sídlisku Žabník,
530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 63 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s balkónom v centre mesta Prievidza. Ponúkaný byt o výmere 6
560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame na prenájom trojizbový zariadený byt s loggiou o výmere 71m2, na Mostnej ulici v Handl
540 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 51 m²
540 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame na predaj, rodinný dom v pôvodnom zachovalom stave s krásnym ovocným sadom. (V prípad
119,500 € 543 €/m²
3 izbový byt | Martina Rázusa | 80 m²
LARES reality // ponúkame na dlhodobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 3 izbový klimatizov
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Bojnická cesta | 200 m²
LARES reality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na rozsiahlom pozemku o výmere 1405
450,000 € 2250 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²
Predstavujeme Vám krásny byt, v obci Poruba Dám Vám relevantne informácie, nakoľko v danom komp
800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²
Ponúkame krásne bývanie, v krásnom prostredí, obklopenom prírodou, v obci Poruba Dám Vám relev
800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.