162 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Užšie centrum | 589 m²
Postaviť si rodinný dom na lukratívnom pozemku a zabezpečiť si pasívny príjem? Akokoľvek to zni
270,000 € 458 €/m²
Objekt pre obchod | Hurbanovo | 1,155 m²
Do ponuky sme zaradili výnimočný obchodný priestor nachádzajúci sa pri hlavnom cestnom ťahu med
335,000 € 338 €/m²
Rodinný dom | Imeľ | 150 m²
Práve sme zaradili do ponuky rodinný dom v tichej ulici v Imeli. Pri čítaní tohto inzerátu si p
78,000 € 520 €/m²
Záhrada | Nová Stráž | 2,060 m²
Hľadáte miesto na oddych zaliate slnečnými lúčmi? Vyhovuje Vám tiché prostredie bez rušivých vp
47,000 € 23 €/m²
Rodinný dom | Iža | 90 m²
Máte v pláne nájsť si útulný a skvelo vyzerajúci dom v tichom prostredí? Práve ste ho našli. Na
197,000 € 2189 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Holanovo | 1,335 m²
Rovinatý pozemok s výmerou vyše 13 árov v obci Holanovo čaká na svojho nového majiteľa. Je slne
28 €/m2 28 €/m2
Garáž | Odborárov | 19 m²
Murovaná garáž s výmerou 19 m2 stojí na ulici Odborárov. Len nedávno prešla rekonštrukciou, má
100 €/mesiac 1152 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Zemianska Olča | 115 m²
Hľadáte rodinný dom bez nutnosti rekonštrukcie s možnosťou okamžitého nasťahovania sa? Rodinný
125,000 € 1087 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka
Niektoré domy zaujmú nízkou cenou. Iné materiálmi. Táto nehnuteľnosť nie je o úsporách, ale o s
1,350,000 € 3971 €/m²
Rodinný dom | Zelený háj | 1,114 m²
Ako by sa Vám páčilo bývať v štvorizbovom tehlovom rodinnom dome so záhradou mimo mesta, no zár
122,000 € 110 €/m²
5 a viac izbový byt | Pohraničná | 135 m²
Toto nie je byt pre každého. Byt, ktorého neovplyvňujú trendy. Sám je trend. Možno viete, aké
178,000 € 1319 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky hrádok | 385 m²
Viete si predstaviť ako by sa vynímal Váš dom na pozemku s rozlohou 385 m2 v mestskej časti Šu
55,000 € 143 €/m²
4 izbový byt | Terany | 103 m²
Je to fikcia, alebo skutočnosť, nájsť medzi inzerátmi takúto ponuku ? 4 samostatné izby prie
39,000 € 379 €/m²
Rodinný dom | Komárno | 70 m²
Nie každý chce bývať v byte, kde počuje susedov cez stenu. Niektorí ľudia radšej prídu domov na
820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Bajč | 800 m²
Len 5 kilometrov od Nových Zámkov stojí na pozemku s výmerou 8 árov rodinný dom s garážou, diel
280,000 € 350 €/m²
Objekt pre obchod | Patince | 171 m²
Miesto, ktoré bolo vždy pohostinstvom. Teraz môže byť Vašim. Odjakživa tu fungovalo. Ľudia se
500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Indonézia
S týmto apartmánom dosiahnete kategóriu exkluzívnch investorov vo svete nehnuteľností na ostro
443,391 € 2655 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 86 m²
Túžite po mieste kde si môžete oddýchnuť mimo ruchu mesta ale stále máte všetko na dosah ruky?
178,000 € 2070 €/m²
Rodinný dom | Iža | 163 m²
Niektoré domy ponúknu len bývanie. Tento ponúka aj možnosti. Tí, ktorí niečo takéto hľadajú —
123,000 € 755 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,988 m²
Predstavte si pozemok, ktorý vám nedáva len priestor na bývanie, ale aj reálnu možnosť vytvoriť
98 €/m2 98 €/m2
Garsónka | 20 m²
Na prenájom je pre Vás pripravená útulná garsónka o výmere 20 m², nachádzajúca sa na prízemí by
370 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Zemianska Oľča | 90 m²
Sú domy, kde najprv rátate, čo všetko treba prerobiť. A potom sú domy, kde už vidíte, ako budet
125,000 € 1389 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Sú byty, ktoré stoja veľa a potom sú byty, ktoré dávajú zmysel. V Komárne, v pokojnej lokalite
72,900 € 2514 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Tento kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 40 m² sa nachádza na vyvýšenom prízemí,
470 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.