162 inzerátov v ponuke
Zmiešaná zóna | Vinohrady nad Váhom | 7,137 m²
Skupujete pozemky ? Máme pre Vás nasledovné: pozemok s výmerou 843 m2, vedený ako statná p
30,000 € 4 €/m²
Historický objekt | Centrum | 1,000 m²
Niektoré nehnuteľnosti majú iba jedno využitie. Pri tejto si ho určíte Vy. Objekt z obdobia ok
550,000 € 550 €/m²
Priestor pre sklad | 770 m²
Predstavte si miesto, kde každý štvorcový meter pracuje vo váš prospech. Kde logistika, skladov
900 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 150 m²
Viete si predstaviť, ako otvárate dvere Vášho domu a už od prvého momentu vnímate energiu Vášho
185,000 € 1233 €/m²
Objekt pre obchod | 102 m²
Predstavte si, že vstupujete do priestoru, ktorý je dáva môžnosť realizovať Vaše podnikateľské
1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Parná | 50 m²
Tento byt nie je veľký, ale je tak akurát. Je útulný a moderný. Dispozícia je veľmi praktická
750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Parná | 37.62 m²
Tento byt je presne taký, aby sa v ňom dobre žilo. V projekte Danubia Residence v Komárne, sa
128,859.72 € 3425 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²
Dovoľte mi predstaviť Vám priestranný stavebný pozemok s rozlohou 1367 m² v príjemnej a tichej
33,000 € 24 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Salgótarján | Salgótarján
Zvažujete bývať v rodinnom dome a jedna z možností by mohla byť aj za hranicamni Slovenska? Tak
154,000 € 592 €/m²
Rodinný dom | Veľký Ostrov | 308 m²
Hľadáte nehnuteľnosť na bývanie alebo miesto na rekreáciu na samote či polosamote? Predstavte
49,000 € 284 €/m²
Záhrada | Nová Osada | 400 m²
Nová Osada patri z hľadiska funkčného využitia k oblasti s prevahou bývania v rodinných domoch.
27,000 € 68 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Komárno | 916 m²
Hľadáte investíciu, ktorá spája silný príbeh, stabilný výnos a jedinečnú atmosféru? Miesto, kde
799,000 € 872 €/m²
Rodinný dom | Vék | 157 m²
Niektoré domy ponúknu bývanie. Niektoré ponúknu aj možnosti, ktoré oceníte až časom. Len pár m
105,000 € 669 €/m²
Rodinný dom | Bene | 130 m²
Niektoré domy vnímate cez cenu, iné cez hodnotu. Práve tieto rodinné domy v Komárne majú svo
99,000 € 762 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky hrádok | 454 m²
Viete si predstaviť ako by sa vynímal Váš dom na pozemku s rozlohou 454 m2 v mestskej časti Šu
65,000 € 143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Imeľ | 1,600 m²
Hľadáte stavebný pozemok pre menší rodinný dom? Možno práve ten, ktorý sme zaradili do našej po
57,000 € 36 €/m²
Záhrada | Mŕtve rameno | 0 m²
Možno práve hľadáte miesto, kde si môžete zrealizovať svoj sen o záhradke plnej oddychu, krásny
35,000 €
Rodinný dom | Veľký Harčáš | 249 m²
Sú domy, kde len bývate. A potom sú domy, kde žijete a trávite leto na terase, večery pri ohni
242,900 € 976 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.