Infotrend s.r.o. Bardejov

INFOTREND s.r.o.

Radničné námestie 21 08501 Bardejov
- predaj a prenájom nehnuteľností

- vysporiadanie pozemkov

- vyhotovenie kúpnych zmlúv, darovacích zmlúv, nájomných zmlúv, zmlúv o zriadení, resp. zrušení vecného bremena

- podklady pre kataster k rozdeleniu domu, budovy

- podklady k založeniu spoločenstva vlastníkov bytov

- potvrdenie k trhovej cene nehnuteľnosti

- bezplatné poradenstvo v realitách

- pomoc pri vybavení hypotekárneho úveru
Prečítať viac

10 inzerátov v ponuke

Stavebný pozemok v Bardejove, časť Mihaľov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Mihaľov | 900 m²

Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v Bardejove - časť Mihaľov rovinatý, pokojná lokalita obk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

60 €/m2 60 €/m2

člen NARKS

Rodinný dom v obci Beloveža

Reality Beloveža

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame na predaj Rodinný dom v obci Beloveža, vzdialenej 8 km od mesta Bardejov. Dom je po ta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beloveža

129,900 € 928 €/m²

člen NARKS

3 - izbový byt v centre Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nový sad | 63 m²

Ponúkame na predaj, 3- izbový byt s loggiou v centre mesta Bardejov, vo vyľadávanej lukratívnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

124,000 € 1968 €/m²

člen NARKS

Rekreačné a hospodárske pozemky v časti Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Iný poľnohosp. pozemok | Bardejovská Zábava | 0 m²

Ponúkame na predaj Rekreačné a hospodárske pozemky v Bardejove, časť bardejovská Zábava v extra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Stavebný pozemok v Bardejovských kúpeľoch

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovské Kúpele | 996 m²

Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch. Pozemok sa nachádza pri vstupe do

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

115,000 € 115 €/m²

člen NARKS

Skladová a výrobná hala v Bardejove

Reality Bardejov

Objekt pre obchod | Duklianska | 700 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj, priestrannú budovu - Skladovú a výrobnú halu, ktorá sa nachádza

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Veľký 2 izbový byt v novostavbe v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 61 m²

Ponúkame na predaj, krásný, priestranný 2 izbový byt o výmere 61 m2 na 3. NP v Novostavbe SPA A

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

člen NARKS

Priestranný 2 izbový byt s garážou v obci Kurima

Reality Kurima

2 izbový byt | Panské záhrady | 65 m²

Ponúkame na predaj, lacné bývanie pre mladé rodiny s nízkymi mesačnými platbami a to slnečný, p

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kurima

72,800 € 1120 €/m²

člen NARKS

3- izbový byt s garážou v obci Kurima

Reality Kurima

3 izbový byt | Panské záhrady | 66 m²

Ponúkame na predaj, lacné bývanie pre mladé rodiny, s nízkými mesačnými platbami a to slnečný 3

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kurima

74,800 € 1133 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | J.Grešáka | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Bardejove, ul. J. Grešáka s loggiou. Byt sa nachádza na 4. p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

133,000 € 2078 €/m²

člen NARKS