incorp

incorp

Trnavská cesta 13 83104 Bratislava Slovensko
Investičná a realitná spoločnosť pôsobiaca v oblasti realít, ich developingu a investičnej výstavby. Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľností, vyhľadávanie vhodných pozemkov, bytov a rodinných domov.
Prečítať viac

79 inzerátov v ponuke

2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Zochová chata | 93.32 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PROJEKT PRI MÝTE, RAČIANSKA /KOMINÁRSKA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kominárska | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt s terasou a garážou v novostavbe Pri Mýte,

Publikované: 13.09.2021 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ, KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM A GARÁŽOU V TICHEJ LOKALITE, NA HREBIENKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Na Hrebienku | 75 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 3 izbový byt s balkónom, garážou a piv

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 2 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PRI LESE, KOLIBA, JESÉNIOVA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jeséniova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký dvoj-izbový byt s terasou a garážou v novostavbe na Jeséniovej u

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

149,900 € 2306 €/m²

Reality Trnava

2 izbový byt | Zochova chata | 65 m²

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trnava

149,900 € 2306 €/m²

JEDINEČNÁ 2 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 82.62 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

180,250 € 2182 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM, PIVNICOU A GARÁŽOU, BEZ PROVÍZIE, BARTÓKOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bartókova | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý, klimatizovaný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou, garážou v tic

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

JEDINEČNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM 1700 M2, PLAVECKÝ BAZÉN, BÍLKOVE HUMENCE

Reality Malacky

Vidiecky dom | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú ponuku rodinného domu so záhradou (1 706 m2), plaveckým bazéno

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Malacky

325,000 € 2955 €/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 78 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Zochová chata | 93.32 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

216,300 € 2318 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE, STROMOVÁ ULICA, KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt s lodžiou, murovanou pivnicou a parkovaním

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VEĽKÝ 1 IZB. BYT (MOŽNOSŤ PREROBENIA NA 2 IZB) S VNÚTROBLOKOM NA RAČIANSKOM MÝTE, ŠANCOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Šancová | 50.53 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt (možnosť prerobenia na 2 izbový byt) s vnútroblokom a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

219,900 € 4352 €/m²

Reality Modra

2 izbový byt | Zochová chata | 65.2 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

169,950 € 2607 €/m²

Reality Bílkove Humence

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 110 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bílkove Humence

325,000 € 2955 €/m²

3 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Modra

3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

225,000 € 2163 €/m²

Reality Bílkove Humence

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bílkove Humence

325,000 € 2955 €/m²

Reality Modra

2 izbový byt | Zochová chata | 82.62 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Modra

180,250 € 2182 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova Chata | 93.32 m²

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

175,800 € 1884 €/m²

NOVÝ 2 IZB. BYT, RAČIANSKÉ MÝTO, MÝTNA / ŠANCOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový 2-izbový byt v novostavbe na Mýtnej ulici v Starom Meste. Dispoz

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3 IZB. BYT S BAZÉNOM, 2X PARKOVANÍM A PREDZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI STARÉHO MESTA, MOZARTOVA ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mozartova | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký 3 izbový byt (samostatný exteriérový vstup do zádhady a intierér

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 5 IZB. BYT V TEHLOVOM BYTOVOM DOME, ŽABOTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Žabotova | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 5 – izbový mezonetový byt v tehlovom bytovom d

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 16.04.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 2812 €/m²