Spoločnosť bola založená po dlhoročných skúsenostiach s budovaním vlastných developerských projektov. Prioritne sa sústreďujeme na predaj developerských projektov našej spoločnosti a predaj developerských projektov našich partnerov, pomôžeme vám ale aj s predajom alebo prenájmom vašej nehnuteľnosti.
13 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²
Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj
110,616 € 2458 €/m²
Apartmán | . | 122 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht
394,000 € 3148 €/m²
2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²
110,616 € 2458 €/m²
3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²
157,656 € 2502 €/m²
Apartmán | Lesná | 122 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h
394,000 € 3148 €/m²
2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²
110,616 € 2458 €/m²
3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²
157,656 € 2502 €/m²
3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²
157,656 € 2502 €/m²
Apartmán | . | 131 m²
Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Bývajte pod Tatrami v „Chalet Grandview“
Cena dohodou
Apartmán | . | 101 m²
391,000 € 3871 €/m²
Rodinný dom | 118 m²
VÝBORNE RIEŠENÝ , PRIESTRANNÝ , POSKYTUJÚCI MAXIMÁLNE SÚKROMIE VĎAKA VEĽKOSTI POZEMKU, 3 SPÁLNE
325,000 € 2754 €/m²
Rodinný dom | Bolešky, Delevarová | 166 m²
HT reality ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ samostatne stojaci 2-podlažný rodinný dom, ktorý sa na
453,000 € 2699 €/m²
Rodinný dom | . | 112 m²
414,000 € 3696 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.