170 inzerátov v ponuke
Obchodné priestory | Práce | 65 m²
Ildikó Zauko Vám ponúka NA PREDAJ nebytový priestor /68 m2/ s výbornou polohou na ulici Práce,
88,000 € 1354 €/m²
2 izbový byt | 67.4 m²
Na predaj moderný nadštandardný dvojizbový byt 67,4 m2 s nádhernou veľkou terasou 60,4 m2 .v
196,500 € 2915 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie ponúkam na predaj útulný rodinný dom
197,000 € 2189 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 941 m²
EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj
39,000 € 41 €/m²
2 izbový byt | Priateľstva | 55 m²
Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj kompletne zreko
107,000 € 1945 €/m²
3 izbový byt | Sústružnícka | 58 m²
Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam príležitosť stať sa majit
87,900 € 1516 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²
Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj krásny 2-izbový byt
92,000 € 1586 €/m²
2 izbový byt | Seressa | 67 m²
Ildikó Zauko, realitná maklérka HOME CENTER s.r.o. Vám výhradne ponúka na predaj priestranný 2
120,000 € 1791 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, no zároveň budete mať všetko potrebné na dosa
133,000 € 1108 €/m²
3 izbový byt | Okružná cesta | 101 m²
Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám predstavujem jedinečnú príležitos
1,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zimná | 52 m²
Csaba Őszi - realitný maklér pre južné Slovensko vám ponúkam do prenájmu útulný, zrekonštruovan
510 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 66 m²
Erika Őszi - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj moderne zrekonštruova
125,000 € 1894 €/m²
3 izbový byt | 111.86 m²
3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 111,86 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A6) TOP ponuka, byt v
249,980 € 2235 €/m²
3 izbový byt | 111.08 m²
3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 120 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A3) TOP ponuka, byt v NOV
245,990 € 2215 €/m²
3 izbový byt | 29. augusta | 94.19 m²
3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 94,19 m2, S DVOMI TERASAMI A PIVNICOU. (A5) TOP ponuka, byt v NOVOSTA
214,930 € 2282 €/m²
4 izbový byt | 136 m²
4 izbový byt "NA KĽÚČ" – 136 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A10) TOP ponuka, byt v NO
309,980 € 2279 €/m²
3 izbový byt | 94 m²
3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 94,19 m2, S DVOMI TERASAMI A PIVNICOU. (A8) TOP ponuka, byt v NOVOSTA
214,930 € 2286 €/m²
1 izbový byt | Františkánov | 38 m²
EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Csaba Őszi - realitný maklér relitnej kancelárie HOME CENTER Vám ponúkam
62,900 € 1655 €/m²
3 izbový byt | Centrum | 115 m²
HOME CENTER - Ponúkame na predaj kvalitne zrekonštruovaný a krásne zariadený 3 izbový, MEŠTIANS
299,000 € 2600 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Pozrite si 3D obhliadku : https://my.matterport.com/show/?m=ByNAtFBLz7v Pozrite si krátke video
369,900 € 2418 €/m²
Obchodné priestory | Komárňanská | 296 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Pozrite si profesionálnu 3D PREHLIADKU: https://my.matterport.com/show/
257,500 € 870 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj
29,990 € 37 €/m²
Orná pôda | Vodná | 21,302 m²
5 €/m2 5 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 54 m²
45,000 € 20 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.