GOLDBERG Realitná kancelária

GOLDBERG Realitná kancelária

Nám. Kossútha 3087 94501 Komárno
Naša realitná kancelária sa zaoberá sprostredkovaním predaja a kúpy nehnuteľností už viac ako 18
rokov.
Prečítať viac

GOLDBERG Realitná kancelária

GOLDBERG Realitná kancelária (39  inzerátov)

Nám. Kossútha 3087 94501 Komárno Slovensko

39 inzerátov v ponuke

Na predaj zrekonštruovaný 4 izbový rodinný dom, Komárno, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou v Komárne, časť Nová Stráž. Nachádza sa v ti

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Komárno

168,900 € 1206 €/m²

Na predaj záhradný dom s pozemkom, Nová Stráž Komárno

Reality Komárno

Záhradná chatka | 65 m²

Ponúkame na predaj murovaný záhradný dom so záhradou, v Novej Stráži, časť Komárno. Záhradný do

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

105,000 € 1615 €/m²

Na predaj podnikateľský priestor - 3 izbový byt, Komárno

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 62 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, ktorý je prispôsobený na podnikteľské účely. Výmera priestoru

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Komárno

98,000 € 1581 €/m²

Záhrada v Novej Stráži s možnosťou stavby rodinného domu, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Ponúkame na predaj záhradu, ktorá sa nachádza v Novej Stráži, pri Komárne. Podľa územného plánu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Komárno

75,000 € 38 €/m²

Na prenájom priestor na pešej zóne, Palatínová ulica, Komárno

Reality Komárno

Obchodné priestory | Palatínova ul. | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestor na Palatínovej ulici, na pešej zóne. Vzácnosťou je blízke parkovi

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Komárno

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Bene, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 200 m²

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obľúbenej lokalite Komárna - v Bene. Umiestnenie schodiš

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Komárno

186,000 € 930 €/m²

Na prenájom skladový priestor, Komárno

Reality Komárno

Skladový objekt | 160 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v areály na Harčáši v Komárne. Priestor má celkovú výmer

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Komárno

520 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

GOLDBERG Na prenájom haly, sklady, dielne, Harčáš, Komárno

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Veľký Harčáš | 200 m²

Na prenájom haly, sklady, dielne, Harčáš, Komárno V ponuke sú rôzne veľkosti, cena od 250,- eur

Publikované: 09.04.2015 Aktualizované: 27.01.2026
Priestory na prenájom Komárno

250 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad, Komárno, Harčáš

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Veľký Harčáš | 200 m²

Ponúkame na prenájom sklad s výmerou cca 200m2. Sklad sa anchádza v areáli, kde je viacej prevá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

650 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na predaj murovaný priestranný rodinný dom v Marcelovej, Komárno

Reality Marcelová

Rodinný dom | 132 m²

Ponúkame na predaj prízemný murovaný 4 izbový rodinný dom v obci Marcelová, v okrese Komárno, k

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Marcelová

100,000 € 758 €/m²

Na prenájom zrekonštruovaný priestor na pešej zóne, Palatínová ulica, Komárno

Reality Komárno

Obchodné priestory | Palatínova ul. | 100 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný priestor na Palatínovej ulici, na pešej zóne v Komárne. N

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Komárno

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Dieľňa, sklad na prenájom, Komárno

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Veľký Harčáš | 160 m²

Ponúkame na prenájom priestor, ktorý je možné využiť ako dieľňu, alebo sklad. Výmera priestoru

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Priestory na prenájom Komárno

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom hala s oploteným prístreškom, Komárno

Reality Komárno

Iný objekt | Veľký Harčáš | 113 m²

Ponúkame na prenájom halu s oploteným prístreškom. Hala ( dieľňa) má výmeru 113m2, s oplteným p

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Komárno

500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj záhrada s murovanou chatkou, Komárno

Reality Komárno

Záhradná chatka | 486 m²

Ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatou v obľúbenej lokalite pri Komárne. Záhrada má výme

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

34,000 € 70 €/m²

Na predaj záhrada s murovanou stavbou, Komárno

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | Veľký Harčáš | 82 m²

Ponúkame na predaj záhradu s murovanou stavbou. Stavba má zastavnú plochu 82m2, výmera záhrady

Publikované: 18.01.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

59,900 € 730 €/m²

NOVOSTAVBA ! Na predaj 4 izbový rodinný dom v Marcelovej, Komárno

Reality Marcelová

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Marcelová, neďaleko Komárna. Rodinný dom j

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Marcelová

189,400 € 1994 €/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom v centre mesta, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | 265 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom , ktorý sa nachádza v tichom peknom prostredí v tesnej blízkost

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Komárno

120,000 € 453 €/m²

Na predaj 1 izbový byt na Košickej, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Košická ul. | 29 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1 izbový byt. Byt sa nachádza na Košickej ulici, blízko auto

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Komárno

72,900 € 2514 €/m²

NOVOSTAVBA na predaj, krásny 4 izbový rodinný dom, Komárno, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu v Novej Stráži - Komárno. Dom je posta

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Komárno

255,000 € 2684 €/m²

Na predaj pekný 1 izbový byt, Jazerná, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Jazerná ul. | 32 m²

Ponúkame na predaj pekný 1 izbový byt vo výbornej lokalite - na Jazernej ulic v Komárne.. Byt m

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2422 €/m²

NOVÁ CENA! Na predaj pozemok na stavbu domu, Robotnícka štvrť, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 380 m²

Ponúkame na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v Komárne, v časti Robotnícka štvrť v Komár

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Komárno

63,000 € 166 €/m²

Na predaj garsónka v dobrej lokalite, Komárno

Reality Komárno

Garsónka | 20 m²

Ponúkame na predaj garsónku v slušnom stave. Byt má výmeru takmer 20m2, je čiastočne zrekonštru

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 3395 €/m²

Bérbe adunk csarnokokat,raktárhelységeket,műhelyeket

Reality Komárom

Skladový objekt | Maďarsko | Komárom | Komárno, SK

Bérbe adunk csarnokokat,raktárhelységeket,műhelyeket és garázsokat.Kínálatunkba külomböző méret

Publikované: 24.09.2020 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Komárom

200 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny zariadený 2 izb. byt, Petőfiho, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Petőfiho ul. | 55 m²

Ponúkame na prenájom veľmi príjemný, krásny, slnečný, moderne zariadeny 2-izbový byt na Petőfih

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Komárno

710 €/mesiac 13 €/mesiac/m²