GOLDBERG Realitná kancelária

GOLDBERG Realitná kancelária

Nám. Kossútha 3087 94501 Komárno
Naša realitná kancelária sa zaoberá sprostredkovaním predaja a kúpy nehnuteľností už viac ako 18
rokov.
Prečítať viac

GOLDBERG Realitná kancelária

GOLDBERG Realitná kancelária (39  inzerátov)

Nám. Kossútha 3087 94501 Komárno Slovensko

39 inzerátov v ponuke

Na prenájom krásny zariadený 2 izb. byt, Petőfiho, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Petőfiho ul. | 55 m²

Ponúkame na prenájom veľmi príjemný, krásny, slnečný, moderne zariadeny 2-izbový byt na Petőfih

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Komárno

710 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Dieľňa, sklad na prenájom, Komárno

Reality Komárno

Opravárenský priestor | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na prenájom priestor, ktorý je možné využiť ako dieľňu, alebo sklad. Výmera priestoru

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Priestory na prenájom Komárno

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v zástavbe rodinných domov, Komárno

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Komárno | 350 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na stavbu rodinného domu. Pozemok sa nachádza v zástavbe ro

Publikované: 02.02.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Komárno

180 €/m2 180 €/m2

Bérbe adunk csarnokokat,raktárhelységeket,műhelyeket

Reality Komárom

Skladový objekt | Maďarsko | Komárom | Komárno, SK

Bérbe adunk csarnokokat,raktárhelységeket,műhelyeket és garázsokat.Kínálatunkba külomböző méret

Publikované: 24.09.2020 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Komárom

200 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

GOLDBERG RK, Haly, sklady, dielne na prenájom

Reality Komárno

Skladový objekt | Veľký Harčáš | 1 m²

www.goldberg.sk Ponúkame na prenájom haly, sklady, dielne. V ponuke sú rôzne veľkosti, ceny od

Publikované: 02.05.2014 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Komárno

200 €/mesiac 200 €/mesiac/m²

HALY, SKLADY, DIELNE NA PRENÁJOM, KOMÁRNO

Reality Komárno

Priestor pre sklad | 150 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestor, dielne, haly, výrobné priestory. V ponuke sú viaceré ve

Publikované: 11.11.2020 Aktualizované: 27.01.2026
Priestory na prenájom Komárno

Info v RK

NOVOSTAVBA na predaj, krásny 4 izbový rodinný dom, Komárno, Nová Stráž

Reality Komárno

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu v Novej Stráži - Komárno. Dom je posta

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Komárno

255,000 € 2684 €/m²

Na predaj pekný 1 izbový byt, Jazerná, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Jazerná ul. | 32 m²

Ponúkame na predaj pekný 1 izbový byt vo výbornej lokalite - na Jazernej ulic v Komárne.. Byt m

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2422 €/m²

Na predaj garsónka s balkónom, 7. sídlisko, Komárno

Reality Komárno

Garsónka | 27 m²

Ponúkame na predaj garsónku s balkónom, vo vyhľadávanej lokalite na 7. sídlisku. Garsonka má vý

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Komárno

68,900 € 2552 €/m²

Veľký 3 izbový byt na Vodnej ulici, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Vodná ul. | 76 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt na Vodnej ulici. Byt má výmeru 76m2, nac

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Komárno

126,000 € 1658 €/m²

Dva domy v centre mesta, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom a objekt ktorý sa momentálne využíva na podnikanie. Tieto stavby

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Komárno

179,000 € 994 €/m²

Na predaj prekrásne luxusne zrekonštruovaný 4 izbový byt, Komárno

Reality Komárno

4 izbový byt | Palatínova ul. | 72 m²

Ponúkame na predaj prekrásny, luxusný, kompletne, kvalitne zrekonštruovaný 4 izbový byt s logg

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Komárno

Info v RK

Na predaj 3 izbový byt, tehlový, ul. Priateľstva, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. priateľstva | 63 m²

Ponúkame na predaj tehlový byt, ktorý bol pôvodne 2 izbový. Rekonštrukciou a umiestnením kuchyn

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1348 €/m²

Na prenájom skladový priestor, Komárno

Reality Komárno

Skladový objekt | 75 m²

Ponúkame na prenájom priestor vhodný na sklad, dielňu a podobne. Výmera je 75m2. Nachádza sa v

Publikované: 01.06.2021 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Komárno

380 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom podnikateľského priestoru – 140 m² – Nádvorie Európy, Komárno

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nám. gen. Klapku | 140 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívny podnikateľský priestor s výmerou 140 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Komárno

400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²