GAUDIO reality

GAUDIO reality

Hrachová 69B 82105 Bratislava-Ružinov Slovensko
Realitný trh poznáme do hĺbky — a vieme, že za každou nehnuteľnosťou je príbeh. Preto ku každému klientovi pristupujeme individuálne, s plnou zodpovednosťou a úprimným záujmom. Prinášame čerstvý pohľad, inovatívne riešenia a skúsenosti, ktoré skutočne fungujú.
Prečítať viac

1 inzerát v ponuke

GAUDIO | Predaj garsónky s balkónom | Trieda Andreja Hlinku, Nitra | 24 m² + 3m² loggia | 124 000 €

Reality Nitra

Garsónka | Trieda Andreja Hlinku | 24 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú garsónku na najvyššom – 13. poschodí bytového domu na Triede

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

124,000 € 5167 €/m²

Top Novinka
Top Novinka