Férovo - realitná kancelária

Férovo - realitná kancelária

Letná 40 04001 Košice

Sme férová realitná kancelária, ktorá pre Vás urobí viac. Vieme, že rozhodujúca je pre predávajúcich najvyššia predajná cena a provízia, ktorá je férová. S nami však navyše celý predaj prebehne bez stresu, bez starostí a 100% bezpečne.

Prečítať viac

Férovo - realitná kancelária

Férovo - realitná kancelária

Letná 40 04001 Košice Slovensko

10 inzerátov v ponuke

Do bytu sa už nebudete chcieť vrátiť. Novostavby v Ortášoch

Reality Ploské

Rodinný dom | 123 m²

Dom a záhrada plná zážitkov, ktoré sa do bytu nevmestia. Realitná kancelária FÉROVO vám ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

Prenájom: Unikátne SMART Studio Košice

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 23 m²

Unikátne SMART Studio na Kysuckej ulici v Košiciach, ktoré posúva bývanie na úplne inú úroveň.

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

790 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

Dom na bývanie aj podnikanie vo Valalikoch

Reality Valaliky

Rodinný dom | 270 m²

Rodinný dom v obci Valaliky predstavuje zaujímavú kombináciu stabilného bývania a investičného

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Valaliky

378,900 € 1403 €/m²

Unikátne SMART Studio Košice

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 20.5 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,900 € 6824 €/m²

2 izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukcii, Železníky

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 48 m²

Realitná kancelária Férovo ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s lodžiou na

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

189,990 € 3958 €/m²

Nádherný pozemok na bývanie aj podnikanie v Šemši

Reality Šemša

Pozemok pre rodinné domy | 2,504 m²

Hľadáte veľký stavebný pozemok na bývanie aj podnikanie v blízkosti Košíc? Realitná kancelária

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Šemša

310,000 € 124 €/m²

Dva domy v Nižnom Klátove s krásnou záhradou, bazénom a saunou

Reality Nižný Klátov

Rodinný dom | Mlynky | 315 m²

Dva domy pod lesom s atmosférou dovolenkového bývania – súkromie, zeleň a priestor pre viacgene

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nižný Klátov

669,900 € 2127 €/m²

Zrekonštruovaný dom s krásnym pozemkom a saunou vo Vranove

Reality Vranov nad Topľou

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte zrekonštruovaný rodinný dom v tichej lokalite, ako stvorený na pokojné rodinné bývanie?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vranov nad Topľou

229,900 € 1533 €/m²

1. izb byt v novostavbe Lorinčík Háje (klimatizácia + rekuperácia)

Reality Košice-Lorinčík

1 izbový byt | 30 m²

Bývajte v pokojnom a harmonickom prostredí vyhľadávanej lokality Lorinčík Háje. Realitná kance

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

630 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Dizajnový 3 izbový byt blízko centra

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Skautská | 66 m²

Realitná kancelária FÉROVO Vám ponúka do nájmu moderný, dizajnový, útulný a slnečný 3 izbový by

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²