Domy pre ľudí s.r.o.

Domy pre ľudí s.r.o.

Blagoevova 9 85104 Bratislava-Petržalka Slovensko
Realitná spoločnosť Domy pre ľudí sa prevažne zameriava a predaj vlastných projektov a exkluzívne zastupovanie klientov pri predaji, prenájme alebo kúpe nehnuteľností. Naša pôsobnosť je prevažne v Bratislavskom kraji. Ďalšou špecializáciou našej spoločnosti je exkluzívny predaj nehnuteľnosti v Chorvátsku, najmä ostrov Pag. Pre svojich klientov ponúkame prvotriedny servis zahŕňajúci cenovú analýzu nehnuteľnosti, virtuálne prehliadky, hypotekárne poradenstvo, správu obhliadok, sme s klientom od prvej obhliadky až po finálne odovzdanie nehnuteľnosti.
Prečítať viac

Domy pre ľudí s.r.o.

Domy pre ľudí s.r.o. (78  inzerátov)

Blagoevova 9 85104 Bratislava

78 inzerátov v ponuke

BA/DÚBRAVKA-Prenájom 1,5 bytu s oddelenou spálňou a kuchyňou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Považanova | 36.9 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom výborne riešený a takmer kompletne prerobený 1,5 izbový byt s o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kráľova pri SENCI-Novostavba 2-podlažného RD s hlinikovými oknami

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 118.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 podlažný rodinny dom v rámci novej rezidenčnej lokality v obci

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

249,990 € 2101 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KOŠICE/SEVERNÉ MESTO - Záhradná chatka v príjemnom prostredí

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Račí potok | 393 m²

Predstavujeme Vám na predaj krásnu záhradku v obľúbenej záhradkárskej oblasti Račí potok v Koši

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

53,500 € 136 €/m²

Výnimočný prenájom hausbótu na Jaroveckom ramene – bývanie na vode

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Jarovecké rameno | 121.6 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má dušu a ponúka viac než len klasický byt? Tento jedinečný hausbót na J

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Jarovce

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HR/Ostrov VIR- Predaj 2 zariadených apartmánov za cenu 1 - 95m2

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 apartmány ( 1. Apartmán s obývačkou spojenou s kuchyňou + 2 sam

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

274,900 € 2907 €/m²

Reprezentatívne kancelárie od 50-213 m2 v BBC 1, BA II. Plynárenska

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 213 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v prestížnej adminis

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií rôznych veľkostí – Vajnorská ulica, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 18 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory rôznych veľkostí

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

14.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

MA/ZOHOR - Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami a 3 garážami

Reality Zohor

Rodinný dom | Nad Potokom | 311 m²

Rozmýšlate nad kúpu rodinného domu ale nechcete veľmi zaťažiť rozpočet? Máme pre vás riešenie.

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zohor

350,000 € 1125 €/m²

AHOJ BRIEŽKY | VÝNIMOČNÉ BÝVANIE NA ROZHRANÍ MESTA A PRÍRODY

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Na briežkoch | 127.2 m²

Ahoj Briežky – 4-izbový rodinný dom v dvojdome | plánovaná výstavba 2Q/2026 Projekt Ahoj Briež

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

699,000 € 5495 €/m²

MALÉ LEVÁRE-Predaj 3i modernej novostavby RD s tep. čerpadlom + garáž

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Malé Leváre | 106.47 m²

Ak hľadáte bývanie v kľudnom prostredí v tichej uličke máme pre Vás skvelú príležitosť. Ponúkam

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

250,000 € 2348 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PAG/MANDRE - 4i apartmán na najvyššom poschodí s úžasnou terasou

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Ak hľadáte úplne nový apartmán v novej lokalite s výhľadom na more, ktorý bude k dispozícii už

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

390,000 € 4457 €/m²

PAG/MANDRE - 3i apartmán na 1. poschodí s loggiou

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 4348 €/m²

GA/CENTRUM - Veľký obchodný priestor o výmere 337m2 s parkovaním

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 337.15 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodný priestor v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v G

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Galanta

239,990 € 712 €/m²

PRIESTRANNÝ 4 izbový RD, ÚP 128 m2 S TEP. ČERPADLOM, POZEMOK 405 m2

Reality Zálesie

Rodinný dom | Jazerná | 128 m²

V obci Zálesie, v tichej lokalite plnej zelene a mimo rušných ciest Vám ponúkame na predaj novo

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zálesie

340,000 € 2656 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ PRIESTRANNÝ 4 izbový RD-128 m2, TEP. ČERPADLO, POZEMOK 405

Reality Zálesie

Rodinný dom | Jazerná | 128 m²

REZERVOVANÝ RK Domy pre ľudí ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu priestranného 2 podlažného

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zálesie

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NIVY/CityPark Ružinov – Predaj moderného 2,5-izbový bytu s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 65.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2,5-izbový byt s priestranným balkónom, vlastným garážový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PAG/MANDRE - 4i apartmán na 2. poschodí s úžasnou terasou

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

340,000 € 4878 €/m²

BA/STARÉ MESTO - Prenájom kompletne zariadeného 2i bytu s 2 balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 66.2 m²

Ak hľadáte byt s pešou dostupnosťou do centra mesta, výbornými spojmi do celej Bratislavy či už

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA I/VYDRICA-Prenájom moderného, veľkého 1i bytu + priestranná lodžia

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 39.8 m²

Ak hľadáte priestranný byt v úplnej novostavbe s dostatkom úložného priestoru v lokalite s plno

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

960 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA/RUŽINOV - Moderné kancelárie v TOP lokalite s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 31.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v modernej administratívnej budove na Košickej 56 (bu

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

519.75 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Samostatné kancelárske priestory 95,6 m2 - BA II. Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 96.13 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v kompletne zrekonšt

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

PAG/MANDRE - 3i apartmán v štandarde na prízemí s loggiou

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 4505 €/m²

GALANTA/CENTRUM - obchodný priestor s balkónom v OC GALAXIA

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 87.4 m²

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Galanta

59,990 € 686 €/m²

BA/DÚBRAVKA-Predaj prerobeného 2i bytu s pivnicou v skvelej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 50.45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a prerobený a takmer kompletne zariade

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 4262 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka