Domy pre ľudí s.r.o.

Domy pre ľudí s.r.o.

Blagoevova 9 85104 Bratislava-Petržalka Slovensko
Realitná spoločnosť Domy pre ľudí sa prevažne zameriava a predaj vlastných projektov a exkluzívne zastupovanie klientov pri predaji, prenájme alebo kúpe nehnuteľností. Naša pôsobnosť je prevažne v Bratislavskom kraji. Ďalšou špecializáciou našej spoločnosti je exkluzívny predaj nehnuteľnosti v Chorvátsku, najmä ostrov Pag. Pre svojich klientov ponúkame prvotriedny servis zahŕňajúci cenovú analýzu nehnuteľnosti, virtuálne prehliadky, hypotekárne poradenstvo, správu obhliadok, sme s klientom od prvej obhliadky až po finálne odovzdanie nehnuteľnosti.
Prečítať viac

Domy pre ľudí s.r.o.

Domy pre ľudí s.r.o. (78  inzerátov)

Blagoevova 9 85104 Bratislava

78 inzerátov v ponuke

Kancelársky priestor pri Avione, BA. Trnávka, Pestovateľská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 296 m²

POPIS KANCELÁRIE: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelársky priestor v b

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.75 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

KOŠICE/SEVERNÉ MESTO - Záhradná chatka v príjemnom prostredí

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | Račí potok | 20 m²

Predstavujeme Vám na predaj krásnu záhradku v obľúbenej záhradkárskej oblasti Račí potok v Koši

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

53,500 € 2675 €/m²

DUNAJSKÁ STREDA- 4i moderná novostavba RD s tep. čerpadlom + garážou

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Ul. Vojvodcu Arpáda | 136.13 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu v kľudnej, tichej,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

280,000 € 2057 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GA/CENTRUM - Obchodný priestor o výmere 212m2 s možnosťou rozšírenia

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 212.9 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj obchodný priestor v obchodnom centre GALAXIA na Hlavnej ulici v G

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Galanta

149,990 € 705 €/m²

BA/JAROVCE - Objav kúsok raja v Jaroveckej zátoke

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Jarovecké rameno | 121.6 m²

Ráno káva na terase, večer ryby z vlastného móla. Medzitým pokoj, aký v meste nenájdete. Ponúk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

230,000 € 1891 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PAG/MANDRE - 3i apartmán na prízemí s loggiou a výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Ak hľadáte úplne nový apartmán v novej lokalite s výhľadom na more, ktorý bude k dispozícii už

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 4812 €/m²

PAG/MANDRE - 3i apartmán na 1. poschodí s loggiou a parkovaním

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

190,000 € 4279 €/m²

Veľký priestranný pozemok o rozlohe 7445 m2 s RD, Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Slaná dolina | 76.3 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelárie Domy pre ľudí ponúka na predaj veľký pozemok o rozlohe 7445

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jelka

297,800 € 3903 €/m²

BA/PETRŽALKA - Kúpime garsonku, 1i byt pre klienta

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Blagoevova | 30 m²

Pre konkrétného klienta hľadáme na kúpu garsónku, ideálne s balkónom v Petržalke - cena podľa s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

125,000 € 4167 €/m²

Slnečný pozemok pri Malom Dunaji s chatkou – ideálne miesto na oddych

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Domové role | 799 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný pozemok v obľúbenej záhradkárske

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 363 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – OBCHODNÉ PRIESTORY - JARABINKY, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 80 m²

Realitná kancelária [Domy pre ľudí] ponúka exkluzívne na prenájom moderný obchodný priestor v a

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový rodinný dom s garážou v tichej lokalite Bernolákova, Hájna

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 134.13 m²

POPIS DOMU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj krásny a moderne riešený 4-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký samostatný priestor, vhodný na rôzne využitie, BA I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Námestie SNP | 266.98 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom veľký samostatný priestor

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,573.42 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Samostatné kancelárske priestory 228,38 m2 - BA II. Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 240 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v kompletne zrekonšt

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok o rozlohe 1100 m2 v krásnej lokalite Borinka, okres Malacky

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,100 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj pozemok o výmere 1 100 m² v tichej a vyhľadá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

115,000 € 105 €/m²

Krásny slnečný kancelársky priestor, BA Staré Mesto, Dunajská

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 64 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom príjemné, reprezentatívne kancelárie v nov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

736 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Výborná adresa na kanceláriu, od 20m2, Nám. SNP, BA I. - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom samostatné kancelárie o výmere cca. 20 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

SKOLAUDOVANÝ 3i. BYT SO ZÁHRADOU+TEP. ČERPADLO, KLIMATIZÁCIA A ŽALÚZIE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

MÁME SKOLAUDOVANÉ A POSLEDNÉ BYTY VOĽNÉ! Celú ponuku bytov nájdete na www.byvajtevraji.sk Ten

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKOLAUDOVANÝ 3 i. BYT SO ZÁHRADOU+TEP. ČERPADLO, KLIMATIZÁCIA A ŽALÚZI

Reality Pezinok

3 izbový byt | Dúhová | 69.27 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

236,400 € 3413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásna moderná 3 kancelária -93,25m2 WESTEND TOWER, Dúbravská cesta BA

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 93.25 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom 3- kanceláriu o rozlohe 9

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,585.25 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký samostatný kancelársky priestor, BA I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 233.65 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom veľký samostatný kancelár

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Dva domy za cenu jedného na pozemku o rozlohe 557 m2 s garážou, SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | Bahenská | 132 m²

DVA DOMY NA JEDNOM POZEMKU – IDEÁLNA PRÍLEŽITOSŤ NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU! Realitná kancelária

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

145,000 € 1288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA/PETRŽALKA-Prenájom 1i bytu s klimatizáciou a balkónom - Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 33.95 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom kompletne zariadený, slnečný 1 izbový byt s klimatizáciou v nov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026