DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s.r.o.

Dlhá ulica 426/3 97101 Prievidza Slovensko

DOBRÉ REALITY s.r.o.

DOBRÉ REALITY s. r. o. (332  inzerátov)

Dlhá ulica 426 97101 Prievidza

332 inzerátov v ponuke

DOBRÉ REALITY - Prevádzkové a administratívne priestory na prenájom na

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne a prevádzkové priestory na prenájom, v lukratívnej a n

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - Priestory vhodné pre KAVIAREŇ s CUKRÁRŇOU

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory v lukratívnej a najviac viditeľnej lokalite priamo na Námest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok pod Machnáčom v krásnom horskom prostredí Bielych Ka

Reality Drietoma

Záhrada | 8,863 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký pozemok o výmere 8063 m2 v k.ú. obce Drietoma , časť Brúsne. Pr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

10 €/m2 10 €/m2

Na predaj veľký rekreačný pozemok v horskom prostredí.

Reality Drietoma

Záhrada | 5,563 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký pozemok o výmere 5563 m2 v k.ú. obce Drietoma , časť Brúsne. J

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

10 €/m2 10 €/m2

PREDAJ : Rodinný dom Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Kukučínova | 170 m²

Priestranný rodinný dom v srdci Zlatých Moraviec – Bývanie s dušou a veľkorysou záhradou Hľadát

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

235,000 € 1382 €/m²

Zachovalý 3 izbový domček v Seliciach k okamžitému nasťahovaniu .

Reality Selice

Rodinný dom | Šók | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný 3 izbový domček v obci Selice . Postavaný je na pozemku veľk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Selice

79,000 € 564 €/m²

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar n

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,006 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

Starší rodinný dom v obci Vlčany , vhodný na kompletnú rekonštrukciu

Reality Vlčany

Rodinný dom | Vlčany | 120 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj 4-izbový RD zo 60-tych rokov s rozlohou cca 150 m2 v tichej uličke

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vlčany

42,000 € 350 €/m²

DOBRÉ REALITY - Na predaj, zariadený 1-i, byt, Necpaly-rezervovaný!

Reality Prievidza

1 izbový byt | Veľkonecpalská | 30 m²

DOBRÉ REALITY, s. r .o. vám ponúkajú exkluzívne na predaj zariadený 1-izbový byt v Prievidzi,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prievidza

59,900 € 1997 €/m²

Na prenájom pekný komerčný priestor 72 m2 v krásne zrekonštruovanej bu

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný obchodný alebo komerčný priestor o rozlohe 72 m2, ktorý sa nachá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom krasny 2 izbový byt .

Reality Prievidza

2 izbový byt | Svätoplukova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny luxusne prerobený priestranný 2 izbový byt v Prievidzi. Samotn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

495 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívne na prenájom nádherná garsónka v Prievidzi

Reality Prievidza

Garsónka | Lúčna | 21 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzivnu garsónku v Prievidzi na ulici Lučna 43 . Samotny byt sa nac

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

370 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ....Ponúkame Vám na predaj chalupu/RD v krásnej podhorskej

Reality Seč

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 56 m²

0918800795 ...Ponúkame Vám na predaj chalupu/RD v krásnej podhorskej obci Seč. Obec Seč je kon

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Seč

49,000 € 875 €/m²

REZERVOVANÉ......Na prenájom nadštandardný byt na Slnečnom nábreží

Reality Prievidza

2 izbový byt | Stančeka | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom nádherný byt na Slnečnom Nábreží v Prievidzi. Ide o veľko metrážny pln

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pripravujeme prenájom 3 - izbového bytu v Lučenci na Vajanského ulici.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Vajanského | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 - izbového bytu v Lučenci na ulici Vajanského. Byt pozostáva zo vstu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pozemok 01 v Lučenci v lokalite mestskej pustatiny na predaj...

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Mestská pustatina | 524 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Lučenci na mestskej pustatine. Pozemok je vhodný na výstavbu r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj vidiecky domček na krásnom rozlahlom pozemku v obci Imel

Reality Imeľ

Rodinný dom | 80 m²

Hladáte si bývanie ? Ponukame na predaj utulný 2 izbový RD na rozlahlom 30 ár pozemku v obci Im

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Imeľ

99,990 € 1250 €/m²

Predaj rodinného domu, Nálepkova, Nálepkova, Komárno

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Nálepkova | 200 m²

Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení na predaj rodinný dom v meste Hurbanovo, v centrálnej zóne.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

119,000 € 595 €/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj 1-izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 37 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v dobrej lokalite sídliska Západ v meste Rimavská Sobota. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

48,990 € 1324 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Farná, Farná, Levice

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 1,900 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v širšom centre obce Farná, okres Levice,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Farná

23,000 € 12 €/m²