332 inzerátov v ponuke
Rekreačný pozemok | Brôtovo | 2,150 m²
Nie každý pozemok je len parcelou na mape. Niektoré miesta v sebe nesú atmosféru, ktorú človek
50 €/m2 50 €/m2
Rekreačný pozemok | Brôtovo | 4,542 m²
Niektoré miesta sú vhodné na víkendový oddych. A potom sú miesta, na ktorých sa dá vytvoriť nov
50 €/m2 50 €/m2
Rodinný dom | Tužina | 80 m²
Ponúkame Vám na predaj chalupu vo vyhľadávanej podhorskej obci Tužina. Samotna stavba sa nachá
69,900 € 874 €/m²
Rodinný dom | Mocsáryho | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo Fiľakove - s vybavením úveru pomôžeme. Pozostáva z 2 izi
68,000 € 971 €/m²
Rekreačný pozemok | Jelenecká | 897 m²
Pozemok o šírke 24m v obci Nitrianske Hrnčiarovce, Jelenecká ulica, na rekreačné účely. Vým
132,970 € 148 €/m²
3 izbový byt | Malohontská | 68 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v centre RS s balkónom. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou
560 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²
Hladate si kamcelariu na prenajom?Ponukame vam priestor v priamom centre mesta na 1p administra
220 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Orná pôda | Zlatomoravecká | 1,564 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Pohranice, Zlatomoravecká cesta o výmere 15,64 ára, šírk
19,000 € 12 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kremnické Bane | 216 m²
PRINÁŠAME VÁM JEDINEČNÚ A POSLEDNÚ MOŽNOSŤ STAŤ SA MAJITEĽOM PÔVODNEJ BANÍCKEJ DREVENICE V KREM
43,000 € 199 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
REZERVOVANÉ Hľadáte horskú oázu alebo investíciu v srdci Kremnických vrchov? Objavte potenciá
155,000 € 646 €/m²
Rodinný dom | Trhová Hradská | 240 m²
Ponúkame Vám na predaj zaujímavý rodinný domček v obci Trhová Hradská . Nachádza sa na rovinat
150,000 € 625 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,124 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v
100 €/m2 100 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 32.8 m²
Dobré reality Vám ponúkajú na dlhodobý prenájom v meste GALANTA, Priemyselná ul. v monitorovano
295 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Podhájska | 176 m²
Ponúkame Vám na predaj projekt novostavby, ktorý zahŕňa súbor 6 murovaných poschodových chati
830,000 € 4716 €/m²
Obchodné priestory | Gorkého | 68 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný komerčný priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkovis
390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 125 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do
78,000 € 624 €/m²
2 izbový byt | Cyrilometodska | 67 m²
Pripravujeme : Prenájom 2 izb. bytu na Cyrilometodskej ulici v Nových Zámkoch . Byt je čiastočn
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Záhrada | Bytča | 7,000 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok určený na IBV/schválené..Pozemok je evidovaný ako trva
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 593 m²
CHYSTÁTE SA STAVAŤ A EŠTE NEMÁTE VHODNÝ POZEMOK? ZÁHUMNIE VO VEĽKEJ LÚKE PONÚKA NOVÚ PRÍLEŽITO
65,230 € 110 €/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 337 m²
Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj podnikateľské priestory v obci Váhov
215,534 € 640 €/m²
Garsónka | Nám. L. Svobodu | 21.3 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk
400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Bratislavská Cesta | 3,700 m²
Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. dáva Vám do pozornosti vynikajúcu ponuku. V meste Ser
154,500 € 42 €/m²
Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 160 m²
HĽADÁTE PRIESTOR, KTORÝ DÁ TVAR VAŠEJ VÍZII? MIESTO, KDE MÔŽE VZNIKNÚŤ VÁŠ VLASTNÝ KONCEPT KRÁS
1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vrchdobroč | 2,587 m²
KEĎ NA DETVIANSKU HUTU ZÁJDETE, V PREKRÁSNOM PROSTREDÍ ŠŤASTNÝ ŽIVOT NÁJDETE. DOBRÉ REALITY –
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.