117 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | - | 1,633 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj zrubová chata so
34,000 € 21 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 371 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj murov
33,000 € 89 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 11,150 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok
337,500 € 30 €/m²
Lúka, pasienok | - | 5,253 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj alebo aj na pren
4.6 €/m2 5 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Sládkovičova | 5,396 m²
385,720 € 71 €/m²
Rodinný dom | Veľkolehotská | 105 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom so z
204,999 € 1952 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 24 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj murovanú chatu s
23,500 € 979 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,034 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok na stavb
92,499 € 89 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,186 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok obec Skl
32,499 € 27 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 464 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj chatu so záhrado
26,500 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 630 m²
52,900 € 84 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,702 m²
36 €/m2 36 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Čremošné | 1,297 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v malebn
54,880 € 42 €/m²
Rodinný dom | Horná Štubňa | 765 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom obec
48,000 € 63 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 878 m²
87,990 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 2,916 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci H
17 €/m2 17 €/m2
Záhrada | - | 348 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj záhradu v meste
12,900 € 37 €/m²
Iný stavebný pozemok | - | 1,042 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj lukratívny inves
182,999 € 176 €/m²
Garáž | Garážová | 18 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom murovaná garáž
70 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,565 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci C
57 €/m2 57 €/m2
Rodinný dom | - | 150 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj polyf
164,999 € 1100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 2,533 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebné pozemky
138,999 € 55 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 1,245 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok s chatko
22,999 € 18 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 80 m²
NOVINKA V PONUKE | Rodinný dom s garážou a veľkým potenciálom v Lehote pod Vtáčnikom. Hľadáte
125,000 € 1563 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.