BV REAL PD, s.r.o.

BV REAL PD, s.r.o.

Námestie Slobody 28 97101 Prievidza Slovensko

BV REAL PD, s.r.o.

Handlová

Námestie baníkov 5 97251 Handlová Slovensko

BV REAL PD, s.r.o.

BV REAL PD, s. r. o. (117  inzerátov)

Námestie slobody 28 97101 Prievidza

117 inzerátov v ponuke

BV REAL na predaj pozemok Malinová okres Prievidza FM2359

Reality Malinová

Pozemok pre rodinné domy | - | 557 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Malinová

61,000 € 110 €/m²

BV REAL Na predaj rodinný dom obec Temeš FM2341

Reality Temeš

Rodinný dom | - | 819 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom / ch

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Temeš

58,000 € 71 €/m²

BV REAL na predaj rodinný dom Diviaky nad Nitricou okres Prievidza BV5013

Reality Diviaky nad Nitricou

Rodinný dom | - | 180 m²

Realitný maklér Vlastimil Beseda a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj 4 izbový rodinn

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Diviaky nad Nitricou

188,000 € 1044 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BV REAL na predaj 4 izbový rodinný dom Bojnice Dubnica BV5008

Reality Bojnice

Rodinný dom | - | 120 m²

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bojnice

249,000 € 2075 €/m²

BV REAL Na predaj apartmány okres Banská Štiavnica FM2043

Reality Počúvadlo

Apartmán | - | 69.66 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj apartmány v apar

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Počúvadlo

166,000 € 2383 €/m²

BV REAL na predaj garsónka Žiar nad Hronom FM2372

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garsónka po komp

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1818 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok na stavbu chaty Partizánske FM2263

Reality Partizánske

Záhrada | - | 340 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v záhrad

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

20,500 € 60 €/m²

BV REAL Na predaj 2 izbový byt Žiar nad Hronom FM1714

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Dr. Jánskeho | 51 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt v m

Publikované: 04.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

61,000 € 1196 €/m²

BV REAL Na prenájom polyfunkčná budova Prievidza FM2365

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | Bojnická cesta | 540 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom polyfunkčná bu

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

Cena dohodou

BV REAL Na prenájom 2 izbový byt v rodinnom dome Prievidza FM2086

Reality Prievidza

2 izbový byt | Koncová | 44 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom zariadený 2 iz

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

420 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ rodinný dom Diviacka Nová Ves okres Prievidza BV5012

Reality Diviacka Nová Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

REZERVOVANÉ Priestranný rodinný dom s prístavbou a obrovským potenciálom v Diviackej Novej Vsi

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Diviacka Nová Ves

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

BV REAL Na predaj murovaná chata so záhradou Handlová FM2009

Reality Handlová

Chalupa, rekreačný domček | - | 376 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj murov

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Handlová

22,999 € 61 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok obec Poruba okres Prievidza FM2361

Reality Poruba

Pozemok pre rodinné domy | - | 786 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci P

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Poruba

47,000 € 60 €/m²

BV REAL na predaj pozemok Tužina okres Prievidza FM1978

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | - | 866 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci T

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Tužina

32,000 € 37 €/m²

BV REAL Na predaj 2 pozemky obec Šútovce FM2384

Reality Šútovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 3,325 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 pozemky v obci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Šútovce

32,999 € 10 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok Handlová FM2315

Reality Handlová

Rekreačný pozemok | 619 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj pozem

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

68,000 € 110 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok 4011 m2 obec Čavoj FM2317

Reality Čavoj

Lúka, pasienok | - | 4,011 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v malebn

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Čavoj

13 €/m2 13 €/m2

BV REAL Na predaj garáž 21 m2 Handlová FM2252

Reality Handlová

Garáž | 21 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garáž v meste Ha

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Handlová

12,500 € 595 €/m²

BV REAL Na predaj novostavba obec Hradište FM2354

Reality Hradište

Rodinný dom | - | 288 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj novostavbu rodin

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hradište

169,900 € 590 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok 1565 m2 Oslany FM2218

Reality Oslany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,565 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci O

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Oslany

41,490 € 27 €/m²

BV REAL Na predaj stavebný pozemok 714 m2 obec Čermany FM2023

Reality Borčany

Pozemok pre rodinné domy | - | 714 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok na stavb

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Borčany

59,500 € 83 €/m²