BV REAL PD, s.r.o.

BV REAL PD, s.r.o.

Námestie Slobody 28 97101 Prievidza Slovensko

BV REAL PD, s.r.o.

Handlová

Námestie baníkov 5 97251 Handlová Slovensko

BV REAL PD, s.r.o.

BV REAL PD, s. r. o. (117  inzerátov)

Námestie slobody 28 97101 Prievidza

117 inzerátov v ponuke

BV REAL na prenájom garsónka s odkupom aj na splátky FM2373

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom garsónka aj s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

195 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BV REAL na predaj garsónka Žiar nad Hronom FM2374

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garsónka mesto Ž

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

29,990 € 1363 €/m²

BV REAL Na prenájom prevádzková budova Prievidza FM2408

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | Necpalská cesta | 375 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom prevádzková bu

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

2,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

BV REAL Na prenájom prevádzková budova Prievidza FM2413

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | Necpalská cesta | 78 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

BV REAL Na prenájom prevádzková budova 195 m2 Prievidza FM2412

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | Necpalská cesta | 195 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BV REAL Na predaj pozemok obec Koš okres Prievidza FM2405

Reality Koš

Záhrada | - | 741 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok obec Koš

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Koš

73 €/m2 73 €/m2

BV REAL Na predaj garsónka s loggiou Žiar nad Hronom FM2188

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 23 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaná

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1739 €/m²

BV REAL Na prenájom garáž Prievidza FM2407

Reality Prievidza

Garáž | Necpalská cesta | 20 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom garáž v Prievi

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

BV REAL Na predaj rod. dom, pozemok 1405 m2 Prievidza FM2406

Reality Prievidza

Rodinný dom | Bojnická cesta | 1,405 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj starší rodinný d

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Prievidza

430,000 € 306 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok obec Koš okres Prievidza FM2091

Reality Koš

Záhrada | - | 443 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Koš

85 €/m2 85 €/m2

BV REAL Na predaj pozemok na výstavbu RD Bystričany FM2398

Reality Bystričany

Pozemok pre rodinné domy | 1,060 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok na výsta

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bystričany

59,900 € 57 €/m²

BV REAL Na predaj rodinný dom obec Jalovec FM2158

Reality Jalovec

Rodinný dom | - | 1,160 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom s 2

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Jalovec

123,600 € 107 €/m²

BV REAL na prenájom garsónka s odkupom aj na splátky FM2371

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Jánskeho | 22 m²

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

270 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BV REAL Na predaj stavebné pozemky Nitrianske Pravno FM2083

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 592 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebné pozemky

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

101 €/m2 101 €/m2

BV REAL Na predaj polyfunkčný objekt Bojnice FM2397

Reality Bojnice

Polyfunkčný objekt | Zlatá ulička | 182 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka polyfunčkný objekt v centr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Bojnice

450,000 € 2473 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok 965 m2 Veľké Uherce FM2190

Reality Veľké Uherce

Iný stavebný pozemok | - | 965 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok katastrá

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Uherce

31,845 € 33 €/m²

BV REAL na predaj pozemok Nováky FM1926

Reality Nováky

Orná pôda | Nováky | 7,430 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v katast

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nováky

3 €/m2 3 €/m2

BV REAL Na predaj stavebný pozemok 671 m2 Nováky FM2367

Reality Nováky

Pozemok pre rodinné domy | - | 671 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nováky

52,000 € 77 €/m²

BV REAL Na predaj komerčný pozemok 1495 m2 Prievidza FM1957

Reality Prievidza

Komerčná zóna | - | 1,495 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj komerčný pozemok

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

58 €/m2 58 €/m2

BV REAL Na predaj chata Brodzany okres Partizánske FM1856

Reality Brodzany

Chalupa, rekreačný domček | Brodzany | 378 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj murovanú chatu s

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brodzany

29,000 € 77 €/m²

REZERVOVANÉ BV REAL Na predaj 2 izbový byt Handlová FM2059

Reality Handlová

2 izbový byt | Ćeskoslovenská Armáda | 64 m²

REZERVOVANÉ Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

Cena dohodou

BV REAL Na predaj garsónka Žiar nad Hronom FM2324

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Sládkovičova | 24 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garsónka v meste

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

30,000 € 1250 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok na stavbu rod.domu Ráztočno FM2062

Reality Ráztočno

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,845 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci R

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ráztočno

52 €/m2 52 €/m2

BV REAL na predaj pozemok Malinová okres Prievidza FM2359

Reality Malinová

Pozemok pre rodinné domy | - | 557 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Malinová

61,000 € 110 €/m²