BV REAL PD, s.r.o.

BV REAL PD, s.r.o.

Námestie Slobody 28 97101 Prievidza Slovensko

BV REAL PD, s.r.o.

Handlová

Námestie baníkov 5 97251 Handlová Slovensko

BV REAL PD, s.r.o.

BV REAL PD, s. r. o. (117  inzerátov)

Námestie slobody 28 97101 Prievidza

117 inzerátov v ponuke

BV REAL Na predaj 3 izbový byt Handlová FM2453

Reality Handlová

3 izbový byt | Partizánska | 65.6 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt po

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,990 € 1219 €/m²

BV REAL Na prenájom 3 izbový byt s odkupom na splátky FM2452

Reality Handlová

3 izbový byt | Partizánska | 65.6 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 3 izbový byt s

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Handlová

495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BV REAL Na prenájom 4 izbový byt Handlová FM2416

Reality Handlová

4 izbový byt | Okružná | 83.1 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 4 izbový byt m

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Handlová

595 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

BV REAL Na predaj 4 izbový byt Handlová FM2419

Reality Handlová

4 izbový byt | Okružná | 83.1 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový byt v m

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

94,990 € 1143 €/m²

BV REAL Na prenájom obchodný priestor 97 m2 Bojnice FM2451

Reality Bojnice

Obchodné priestory | Zlatá ulička | 97 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom obchodný pries

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bojnice

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BV REAL na prenájom rodinný dom s možnosťou aj odkupu FM2449

Reality Handlová

Rodinný dom | Ligestká | 38 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom rodinný dom s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Handlová

395 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BV REAL na predaj rodinný dom mesto Handlová FM2450

Reality Handlová

Rodinný dom | Ligestká | 38 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom mes

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Handlová

49,990 € 1316 €/m²

BV REAL Na prenájom 2 izbový byt s odkupom na splátky FM2447

Reality Prievidza

2 izbový byt | Rastislavova | 62.7 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom aj s možnosťou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BV REAL Na predaj chata chatová oblasť Janová Lehota FM1916

Reality Janova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | - | 87 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rekreačnú chatu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Janova Lehota

39,999 € 460 €/m²

BV REAL Na predaj prerobený 3 izbový byt Prievidza FM2382

Reality Prievidza

3 izbový byt | Rad L. N. Tolstého | 70.54 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 3 izb

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

116,999 € 1659 €/m²

BV REAL prenájom 2 izbový byt 50 m2 Prievidza Zapotočky BV6003

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Žarnova | 50 m²

Realitný maklér Beseda Vlastimil a realitná kancelária BV REAL ponúka na prenájom 2 izbový byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BV REAL na predaj 3 izbový byt 71 m2 Nováky BV5007

Reality Nováky

3 izbový byt | Rastislavova | 71 m²

Realitný maklér Beseda Vlastimil a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj 3 izbový byt 71

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nováky

89,900 € 1266 €/m²

BV REAL Na predaj rodinný dom obec Chrenovec-Brusno FM2446

Reality Chrenovec-Brusno

Rodinný dom | Chrenovec | 104 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj rodin

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Chrenovec-Brusno

159,650 € 1535 €/m²

BV REAL Na prenájom pozemok s chatkou obec Koš okres Prievidza FM2444

Reality Koš

Záhrada | - | 976 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom pozemok s chat

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na prenájom Koš

100 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

BV REAL Na prenájom pozemok s chatkou obec Koš okres Prievidza FM2445

Reality Koš

Záhrada | - | 184 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na prenájom Koš

100 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

BV REAL Na prenájom pozemok obec Koš okres Prievidza FM2091

Reality Koš

Záhrada | - | 443 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom pozemok obec K

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na prenájom Koš

200 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

BV REAL Na predaj pozemok obec Dubové FM2423

Reality Dubové

Pozemok pre rodinné domy | 5,565 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok obec Dub

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dubové

82,999 € 15 €/m²

BV REAL Na prenájom zariadený 2 izbový byt Partizánke FM2442

Reality Partizánske

2 izbový byt | Horská | 47 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom zariadený 2 iz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Partizánske

430 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BV REAL Na predaj prerobený 3 izbový byt Handlová FM2441

Reality Handlová

3 izbový byt | Partizánska | 66 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 3 izbový byt p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

89,990 € 1363 €/m²

BV REAL Na prenájom 3 izbový byt s odkupom na splátky FM2201

Reality Handlová

3 izbový byt | Partizánska | 66 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Handlová

545 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BV REAL Na predaj pozemok na rodinný dom Bystričany FM2439

Reality Bystričany

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,597 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok na výsta

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bystričany

44 €/m2 44 €/m2

BV REAL na predaj chata so záhradou pri Partizánskom FM2440

Reality Malé Kršteňany

Chalupa, rekreačný domček | - | 32 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj chatu so záhrado

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Kršteňany

20,000 € 625 €/m²

BV REAL Na predaj 2 izbový byt Žiar nad Hronom FM2438

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | A. Dubčeka | 53.82 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt mes

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

103,000 € 1914 €/m²

BV REAL prenájom 1 izbový byt 39 m2 Prievidza Jesenského BV6002

Reality Prievidza

1 izbový byt | J. Jesenského | 39 m²

Realitný maklér Vlastimil Beseda a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 1 izbový byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²