24 inzerátov v ponuke
Iný stavebný pozemok | 9,883 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj súbor investičných pozemkov v katastrálnom území ob
210,000 € 21 €/m²
Rodinný dom | Mistríky | 178 m²
Bosen Group Vám ponúka jedinečnú chatu priamo na Donovaloch. Ide o nehnuteľnosť, ktorá slúži pr
380,000 € 2556 €/m²
2 izbový byt | 45.78 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový mezonetový byt B3.02 B v prestížnom
149,990 € 3276 €/m²
3 izbový byt | 102.15 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový mezonetový byt B3.06 v prestížnom pr
284,990 € 2790 €/m²
Rekreačný pozemok | 2,004 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj pozemok v atraktívnej lokalite Žilina – Strážov. POZEMOK: Poz
59,900 € 30 €/m²
4 izbový byt | 107.03 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4 izbový byt B2.06 v prestížnom projekte Žofi
334,990 € 3130 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dymácka | 655 m²
BOSEN Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 655 m², ktorý sa nachádza v obci Žaš
44,000 € 67 €/m²
5 a viac izbový byt | 177.03 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 5 izbový mezonetový byt B1.07 v prestížnom p
499,990 € 2824 €/m²
3 izbový byt | 102.73 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový mezonetový byt B3.07 v prestížnom pr
284,990 € 2774 €/m²
2 izbový byt | 40.17 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový mezonetový byt B3.02 A v prestížnom
132,990 € 3311 €/m²
2 izbový byt | 79.77 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B2.04 v prestížnom projekte Žofi
259,990 € 3259 €/m²
3 izbový byt | 107.9 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B2.05 v prestížnom projekte Žofi
349,990 € 3244 €/m²
2 izbový byt | 56.51 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B1.01 A v prestížnom projekte Ž
194,990 € 3451 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nižné Matejkovo | 202 m²
Bosen Group Vám ponúka jedinečnú chatu v Nižnom Matejkove neďaleko obce Donovaly. Táto nehnuteľ
405,000 € 2252 €/m²
2 izbový byt | 108.16 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový mezonetový byt B3.08 v prestížnom pr
299,990 € 2774 €/m²
2 izbový byt | 101.32 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B1.04 v prestížnom projekte Žof
324,990 € 3208 €/m²
2 izbový byt | 40.94 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový mezonetový apartmán B3.01 A v prest
129,990 € 3175 €/m²
4 izbový byt | 87.57 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4 izbový byt B2.02 v prestížnom projekte Žofi
279,990 € 3197 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
Bosen Group ponúka na predaj pôvodnú drevenicu s 2 izbami, kuchyňou a pivnicou v pôvodnom, ale
65,000 € 602 €/m²
Iný stavebný pozemok | 3,109 m²
BOSEN Group Vám ponúka na predaj investičný pozemok s celkovou výmerou 3109 m², nachádzajúci sa
139,900 € 45 €/m²
4 izbový byt | 88 m²
Bosen Group vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Liesek, okres Tvrdošín. BYT:
149,000 € 1693 €/m²
3 izbový byt | 86.12 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B2.03 v prestížnom projekte Žofi
259,990 € 3019 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka. Nehnuteľnosť sa nachádz
80,000 € 1143 €/m²
3 izbový byt | 92.53 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B1.05 v prestížnom projekte Žof
299,990 € 3242 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.