AZ PROPERTY s.r.o.

AZ PROPERTY s.r.o.

Panenská 7 81104 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
"V realitách nehráme na náhodu"

Sme spoľahlivým realitným partnerom viac ako 20 rokov.
Vieme presne, ako nastaviť proces predaja a prenájmu tak, aby prebehol plynulo. Sme silní pri veľkých projektoch a flexibilní pri osobnom servise.

Tešíme sa na spoluprácu. www.azproperty.sk
Prečítať viac

76 inzerátov v ponuke

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 35 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

150,000 € 4286 €/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Laurinská | 50 m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Starom meste Pre nášho klienta ak

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,000 € 5000 €/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 4-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti Staré Mes

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 4875 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 65.47 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

212,690 € 3249 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový apartmán v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 52.2 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový apartmán v centre Banskej Štiavnice na Dolnej uli

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

161,590 € 3096 €/m²

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 56.47 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

175,590 € 3109 €/m²

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 51.04 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

161,650 € 3167 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 67.53 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

224,270 € 3321 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2(3)-izbový byt s balkónom v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 81.9 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2(3)-izbový byt s balkónom v centre Banskej Štiavnice na D

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

276,780 € 3379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový apartmán s terasou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Dolná | 59.03 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový apartmán s terasou v centre Banskej Štiavnice na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

165,490 € 2803 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj rodinný dom na rekonštrukciu v peknej lokalite, ulica Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Líščie údolie | 260 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na rekonštrukciu v peknej lokalite na ulici Líščie údolie Zák

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 1981 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s terasou a parkovaním v stráženom areáli na Hriňovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hriňovská | 73 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardne veľký a elegantne zariadený 2-izbový byt o výmere 73 m² s pr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s terasou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 63.54 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s terasou v centre Banskej Štiavnice na Dolne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

207,050 € 3259 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj priemyselné pozemky Rovinka v blízkosti Jazero Košariská

Reality Rovinka

Iný stavebný pozemok | 439 m²

AZ PROPERTY * ponúka na predaj priemyselné pozemky Rovinka v blízkosti Jazero Košariská Zákla

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Rovinka

86,395 € 197 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom s dvomi bytmi a bazénom v exkluzívnej lokalite Koliby

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Pekná vyhliadka | 360 m²

Ponúkame na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom situovaný vo vyhľadávanej a prestížnej l

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,590,000 € 4417 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový mezonet s terasou v srdci bratislavského Dow

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

AZ PROPERTY* ponúka na prenájom elegantné kancelárske priestory v historickom centre Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 432 m²

Ponúkame vám kancelárske priestory na prenájom v historickom centre Starého mesta na Panenskej

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj moderný 5-izbový rodinný dom s dotykom prírody na Sliačskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 185.11 m²

Projekt Rodinné domy Sliačska prináša moderné a nadčasové bývanie v pokojnom prostredí s dotyko

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,030,000 € 5564 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

AZ PROPERTY* ponúka na predaj 5 – izbový rodinný dom s druhým domom vhodným na podnikanie v malebnej obci Jablonové, 30 km od Bratislavy.

Reality Jablonové

Rodinný dom | Nezadaná | 351.95 m²

Ponúkame na predaj 5 – izbový rodinný dom s druhým domom vhodným na podnikanie alebo pre hostí

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Jablonové

530,450 € 1507 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 76.5 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

269,190 € 3519 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom výnimočný 3-izbový byt s terasou, balkónmi a parkovaním v mestskej vile

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radvanská | 143 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 3-izbový byt s terasou a balkónmi v mestskej vile na Radvanskej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,960 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábreží, orientovaný do tichého vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského nábrežie | 107.02 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábre

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3541 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúka na prenájom garážové stojisko v projekte Nová Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vajnorská | 12 m²

AZ PROPERTY* ponúka na prenájom garážové stojisko v projekte Nová Vajnorská Ponúkame na prenáj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²