AZ PROPERTY s.r.o.

AZ PROPERTY s.r.o.

Panenská 7 81104 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
"V realitách nehráme na náhodu"

Sme spoľahlivým realitným partnerom viac ako 20 rokov.
Vieme presne, ako nastaviť proces predaja a prenájmu tak, aby prebehol plynulo. Sme silní pri veľkých projektoch a flexibilní pri osobnom servise.

Tešíme sa na spoluprácu. www.azproperty.sk
Prečítať viac

76 inzerátov v ponuke

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj priemyselné pozemky pri Jazere Košariská v Rovinke.

Reality Rovinka

Orná pôda | Veľké Jazero Košariská | 8,688 m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj priemyselné pozemky pri Jazere Košariská v Rovinke. Rovinka,

Publikované: 05.05.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Rovinka

1 € 0 €/m²

AZ PROPERTY * ponúka predaj pozemku na investičnú výstavbu v obci Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná ulica | 19,201 m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj rovinatý pozemok na investičnú výstavbu rodinných domov v novo

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Orechová Potôň

768,040 € 40 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame moderný 5-izbový rodinný dom s autentickým prírodným charakterom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 185.11 m²

Projekt Rodinné domy Sliačska prináša moderné a nadčasové bývanie v pokojnom prostredí s dotyko

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,022,000 € 5521 €/m²

AZ PROPERTY* ponúka ne prenájom elegantné kancelárske priestory v historickom centre Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 43.48 m²

Základné informácie o nehnuteľnosti Kancelárske priestory na prenájom v historickom centre Sta

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 2-izbový byt v skolaudovanej novostavbe, v areáli golfového rezortu.

Reality Šajdíkove Humence

2 izbový byt | Nezadaná | 54.83 m²

Základné informácie o nehnuteľnosti Ponúkame na predaj 2-izbový byt v skolaudovanej novostavb

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

190,000 € 3465 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj viacúčelový objekt s možnosťou bývania, podnikania alebo ich kombinácie, situovaný v Bratislave II – Ružinove, na Stro

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 399 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj viacúčelový objekt s možnosťou bývania, podnikania alebo ich ko

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

930,000 € 2331 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 70.73 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

260,890 € 3689 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj štýlový 5-izbový mezonet s terasou a panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nám. SNP | 209.7 m²

Štýlový 5-izbový mezonet s terasou a panoramatickým výhľadom na najvyššom poschodí prestížneho

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 5198 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.69 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavsk

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

678,460 € 5668 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame moderný 4-izbový rodinný dom s garážou v objatí zelene na Sliačskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 186.55 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,002,000 € 5371 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 56.69 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt s lodžiou v centre Banskej Štiavnice na Dolne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

205,820 € 3631 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj elegantný veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami s panoramatickým výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 283.95 m²

Elegantný veľkometrážny 4-izbový mezonet s dvomi terasami s panoramatickým výhľadom na mesto 4

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 3870 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 141.56 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5410 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový moderný 5-izbový rodinný dom v uzavretom rezidenčnom areáli

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Záhorská | 220 m²

Ponúkame na predaj nový 5-izbový radový rodinný dom na Ollarekovej ulici v Záhorskej Bystrici.

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

749,000 € 3405 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Dolná | 54.48 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 2-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

161,790 € 2970 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v projekte Kerling

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Dolná | 107.87 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v centre Banskej Štiavnice na Dolnej ulici v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

331,690 € 3075 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s veľkou lodžiou v Jégého Aleji

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.34 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 54,34 m² plus príjemná lodžia o

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a zimnou záhradou v srdci bratislavského downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 126.88 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a zimnou záhradou v

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5511 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj priemyselného pozemku v obci Michal na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Priemyselná zóna | Nezadaná | 50,422 m²

Ponúkame na predaj priemyselné pozemky vhodné pre developera. Zakladne informacie o nehnutelno

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Michal na Ostrove

2,016,880 € 40 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom presvetlený 3-izbový byt s vysokými stropmi v historickej vile

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Godrova | 63 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom presvetlený 3-izbový byt s vysokými stropmi v historickej vil

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 244.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj úplne nový jedinečný 4-izbový mezonet s veľkou terasou a lodžiou s výhľadom na Hradný kopec na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 216.24 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj obchodný priestor s veľkými výkladmi a možnosťou rozdelenia na dve prevádzky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Vajnorská | 159.29 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s veľkými výkladmi orientovanými priamo do uli

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

390,000 € 2448 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 149.97 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavsk

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

743,000 € 4954 €/m²