AZ PROPERTY s.r.o.

AZ PROPERTY s.r.o.

Panenská 7 81104 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
"V realitách nehráme na náhodu"

Sme spoľahlivým realitným partnerom viac ako 20 rokov.
Vieme presne, ako nastaviť proces predaja a prenájmu tak, aby prebehol plynulo. Sme silní pri veľkých projektoch a flexibilní pri osobnom servise.

Tešíme sa na spoluprácu. www.azproperty.sk
Prečítať viac

76 inzerátov v ponuke

AZ PROPERTY* ponúkame výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 91.23 m²

AZ PROPERTY* ponúkame výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského down

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

478,300 € 5243 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislav

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 129.25 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový mezonet s veľkou terasou v srdci bratislavsk

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5410 €/m²

AZ PROPERTY* ponúka na prenájom administratívne priestory s veľkou terasou v historickom centre na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 350 m²

Elegantné kancelárske priestory na prenájom s veľkou terasou v historickom centre Starého mesta

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac