ARCHEUS Partners a.s.

ARCHEUS reality Humenné

Námestie slobody (Obchodný dom Laborec) 25 06601 Humenné

15 inzerátov v ponuke

3 izbový byt za výhodnú cenu SNINA

Reality Snina

3 izbový byt | Československej armády | 76 m²

🏡 ARCHEUS REALITY Humenné Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej a vyhľadáva

Publikované: 28.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Snina

65,000 € 855 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 600m2 – Snina, lokalita Daľkov

Reality Snina

Pozemok pre rodinné domy | Sládkovičová | 605 m²

Realitná kancelária ARCHEUS reality Humenné Vám ponúka na predaj stavebné pozemky na výstavbu r

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Snina

41,900 € 69 €/m²

VÝBORNÁ CENA - POZEMOK NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU,HUMENNÉ

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Humenné | 760 m²

ARCHEUS REALITY Humenné Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj - pozemok na výstavbu Rodinného domu v

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

29,990 € 39 €/m²

Rovinatý pozemok pre rodinný dom, 770m2, Kochanovce, Humenné

Reality Kochanovce

Pozemok pre rodinné domy | Kochanovce | 770 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ Vám ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Kochanov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kochanovce

44,000 € 57 €/m²

KOMFORTNÝ 4-IZBOVÝ DOM S GARÁŽOU V POKOJNEJ ČASTI HUMENNÉHO

Reality Humenné

Rodinný dom | Na podskalku | 0 m²

ARCHEUS REALITY Humenné exkluzívne predstavuje priestranný 4-izbový rodinný dom v Humennom. Po

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Humenné

249,900 €

SLNEČNÝ POZEMOK 1076 m2 ,OBEC MYSLINA ,5 km OD HUMENNÉHO

Reality Myslina

Pozemok pre rodinné domy | Myslina | 1,076 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok v obci Myslina , 6 km od Humenného. • Výmera pozemk

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myslina

79,990 € 74 €/m²

Vidiecky dom s pozemkom 1600 m² , 18 km od Humenného

Reality Zbudské Dlhé

Vidiecky dom | Zbudské Dlhé | 0 m²

V peknom prostredí obce Zbudské Dlhé ponúkame na predaj starší vidiecky dom. Ponúkame Vám aj

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zbudské Dlhé

Cena dohodou

NA PREDAJ POZEMOK - HAŽÍN NAD CIROCHOU

Reality Hažín nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | Hažín nad Cirochou | 2,591 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ ponúka na predaj pozemok v tichom prostredí pod lesom vhodný na výstavb

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

33,000 € 13 €/m²

NOVÁ CENA 2-izbový byt v blízkosti centra

Reality Humenné

2 izbový byt | Mierová | 0 m²

ARCHEUS reality Humenné ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici Mierovej v Humennom

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

Priestranný 2-izbový byt s balkónom, 63m2, Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Školská | 63 m²

ARCHEUS reality Humenné ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s balkónom 63m2, sídlisko I v

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

Slnečný stavebný pozemok, Myslina - len 6 km od Humenného

Reality Myslina

Pozemok pre rodinné domy | Myslina | 1,200 m²

ARCHEUS REALITY Humenné Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Myslina, len 6 km

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myslina

57,000 € 48 €/m²

CHATA NA PREDAJ, HUMENNÉ- OBLASŤ POKROK

Reality Humenné

Chalupa, rekreačný domček | Kudlovská | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovanú chatku v Humennom - časť POKROK v peknej lokalite.

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Humenné

Cena dohodou

2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HUMENNÉ

Reality Humenné

2 izbový byt | 1.Mája | 58 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s rozlohou 58m2 a dvoma n

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

93,000 € 8 €/m²

Hľadáte priestory pre podnikanie v Humennom?

Reality Humenné

Obchodné priestory | Ulica SNP | 85 m²

Hľadáte pre Vás reprezentatívne priestory pre podnikanie? ARCHEUS REALITY Humenné Vám ponúka

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Humenné

129,990 € 1529 €/m²

PRÍJEMNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | HUMENNÉ - MIEROVÁ

Reality Humenné

3 izbový byt | Mierová | 58 m²

Hľadáte byt, ktorý pôsobí pokojne, čisto a ponúka praktické bývanie bez nutnosti ďalších invest

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

99,990 € 1724 €/m²