ARCHEUS Partners a.s.

ARCHEUS Partners a.s.

Pribinová 38/A - Eurovea Tower 38/A 82109 Bratislava-Ružinov Slovensko

ARCHEUS Partners a.s.

ARCHEUS reality Bardejov (29  inzerátov)

Radničné námestie 2 08501 Bardejov

ARCHEUS Partners a.s.

ARCHEUS reality Humenné (15  inzerátov)

Námestie slobody (Obchodný dom Laborec) 25 06601 Humenné

380 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, KOMENSKÉHO, BARDEJOV

Reality Bardejov

2 izbový byt | Komenského | 57 m²

Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt s loggiou, šatníkom a pivnicou, nachádzajúci sa v jednej z

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

123,600 € 2168 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Hľadám pre klienta 2 izbový byt výlučne na sídlisku III.

Reality Prešov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt výlučne na Sídlisku III. Byt musí mať balkón a klient preferuje

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na kúpa Prešov

110,000 €

2-izbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii, kdekoľvek v Prešove

Reality Prešov

2 izbový byt | Prešov | 54 m²

Pre klienta s vlastnými financiami hľadám 2-izbový byt (môže byť aj 3-izbový byt, ak sa sa zmes

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Prešov

160,000 € 2963 €/m²

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Pri zátoke | 0 m²

ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ APARTMÁN PRI LIPTOVSKEJ MARE – IDEÁLNA INVESTÍCIA AJ ODDYCHOVÝ RAJ! ARCHEUS

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 €

3D prehliadka
3D prehliadka

6 IZBOVÝ BYT 164 m2 - CENTRUM MESTA KOŠICE - MASARYKOVA UL.

Reality Košice-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Masarykova | 164 m²

Ponúkame Vám výnimočnú príležitosť vlastniť v Košiciach nehnuteľnosť jedinečnú nielen svojou po

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

3 IZBOVÝ BYT NA KALVÁRII, KRUPINSKÁ UL.KOŠICE

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 55 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po staršej rekonštrukcii na sídlisku Kalvária na Krupinskej uli

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,000 € 3309 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ POZEMOK PRE RODINNÝ DOM, OBEC DARGOV

Reality Dargov

Pozemok pre rodinné domy | Pod Dubinami | 920 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pozemok pre výstavbu rod.domu na pokojnom mieste v bočnej uli

Publikované: 17.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dargov

59,990 € 65 €/m²

GAZDOVSKÝ RODINNÝ DOM - OBEC GARADNA - MAĎARSKO

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj starší gazdovský rodinný dom v obci GARADNA 30 minút od Košíc. - dom bol po

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

40,000 € 400 €/m²

PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNEHO PRIESTORU

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Rastislavová 104 | 1 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Rastislavovej ulici 104. V ponuke sú aktuálne dve

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

11.11 €/m2 11 €/m2

3 IZBOVÝ BYT ENCS MAĎARSKO

Reality Maďarsko

3 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v pokojnej lokalite pohraničného mesta Encs - Maďarsko. Nachád

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

89,900 € 1322 €/m²

Administratívna budova na prenájom / predaj v centre Prešova

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Masarykova 22/A | 6,900 m²

🏭 NA PRENÁJOM: Strategická prevádzková budova (7 200 m²) s FTV elektrárňou – Prešov Ponúkame

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

7 €/m2 0 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

REKREAČNÝ POZEMOK POD HRADOM, VEĽKÝ ŠARIŠ, 508M2

Reality Veľký Šariš

Rekreačný pozemok | Veľký Šariš | 508 m²

🌿 Exkluzívne len v RK ARCHEUS ponúkame na predaj jedinečný pozemok v malebnom mestečku Veľký

Publikované: 08.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

37,999 € 75 €/m²

PRENÁJOM - 3 IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, OPÁLOVÁ, BARDEJOV

Reality Bardejov

3 izbový byt | Opálová | 87 m²

Ponúkame vám na dlhodobý prenájom 3 izbový byt s veľkou terasou a predzáhradkou, v novostavbe (

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK S HOSPODÁRSKOU BUDOVOU, HAŽLÍN, BARDEJOV

Reality Hažlín

Pozemok pre rodinné domy | Hažlín | 762 m²

Ponúkame vám na predaj rovinatý stavebný pozemok s hospodárskou budovou, situovaný v obci Hažlí

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hažlín

45,980 € 60 €/m²

3-izbový apartmán pri mori na pláži, Albánsko - Kavaje

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

🌴3-IZBOVÝ APARTMÁN S PRIAMYM VÝHĽADOM NA MORE – ALBÁNSKO, DRAČ – KAVAJE Na predaj ponúkame 3-

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

194,900 € 2118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový apartmán s výhľadom na more , Albánsko - Saranda

Reality Albánsko

Apartmán | Albánsko

3-IZBOVÝ APARTMÁN S VEĽKOU TERASOU A VÝHĽADOM NA IÓNSKE MORE – SARANDA, ALBÁNSKO☀️ Na predaj p

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

194,990 €

3-IZB. BYT*76 M2*BALKÓN, KLIMATIZ., PARKOVANIE *NOVÝ RUSKOV*

Reality Nový Ruskov

3 izbový byt | Veľký Ruskov | 76 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s parkovacím miestom v menšom bytovom dome

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nový Ruskov

112,900 € 1486 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ POZEMOK PRE KOMERČNÉ VYUŽITIE, SEČOVCE, 11.018 m2

Reality Sečovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Partizánska | 11,018 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 11.018 m2 v južnej časti mesta Sečovce: -

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

10 €/m2 10 €/m2

NA PREDAJ 3-IZB. TEHLOVÝ BYT V CENTRE MICHALOVIEC *67 m2*

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kuzmányho | 62 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj 3-izbový byt na ul.Kuzmányho v Michalovciach. - podlahová plo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

119,900 € 1934 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3D OBHLIADKA / BÝVALÝ HOTEL MAGURA, VYŠNÉ RUŽBACHY

Reality Vyšné Ružbachy

Hotel, penzión, ubytovňa | Vyšné Ružbachy | 540 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj budovu bývalého hotela MAGURA, ktorá

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Vyšné Ružbachy

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom Dlhá nad Váhom - Šaľa

Reality Dlhá nad Váhom

Rodinný dom | Dlhá nad Váhom | 180 m²

ARCHEUS realitná kancelária Priestranný 7-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným po

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dlhá nad Váhom

284,900 € 1583 €/m²

PREDAJ DOMU NA POLOSAMOTE s POZEMKOM, BUKOVEC, okres MYJAVA

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | Bukovec | 0 m²

Archeus reality exkluzívne ponúka na predaj pôvodný vidiecky dom 🏡, v nádhernej lokalite Myjavs

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

159,990 €

Stavebný pozemok, Horné Obdokovce - Topoľčany

Reality Horné Obdokovce

Pozemok pre rodinné domy | H. Obdokovce | 637 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame vám stavebný pozemok v malebnej obci Horné Obdokovc

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Obdokovce

32,000 € 50 €/m²

Chalupa Čavoj, časť Petriskovci - Prievidza

Reality Čavoj

Chalupa, rekreačný domček | Petriskovci | 0 m²

ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj čarovnú Chalupu v extraviláne obce

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čavoj

43,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka