48 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Šrobárova | 200 m²
Ponúkame na predaj 18-ročný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach na Šrobárovej ulici. Dom bol
280,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | 10. apríla | 120 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj šikovný 3 izbový tehlový rodinný dom s garážou v Trenčíne
245,000 € 2042 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie. Rodinný dom je v pôvodn
118,000 € 1311 €/m²
2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na sídlisku SNP. Byt má
120,000 € 2264 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²
Ponúkame Vám na predaj nový dvojpodlažný rodinný dom s garážou v oblúbenej obci Trenčianská
Cena dohodou
Orná pôda | Nezadaná | 4,419 m²
Ponúkame na predaj pozemok /orná pôda/ v Trenčíne – v k.ú. Istebník. Celková rozloha pozemk
22,000 € 5 €/m²
2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach - sídlisko SNP. Rozloha
520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hollého | 20,674 m²
Ponúkame Vám na predaj výbornú investičnú príležitosť pre budúce stavebné pozemky - pozemo
41 €/m2 41 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Červené Kopanice | 2,262 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok s exkluzívnym výhľadom na centrum kúpeľného me
135 €/m2 135 €/m2
2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²
Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach ulica SNP . Byt má rozlohu 67 m2. By
Cena dohodou
Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach - ulica Ľ. Podjavor
Cena dohodou
Obchodné priestory | Legionárska | 40 m²
Ponúkame na prenájom nebytový priestor na Legionárskej ulici v Trenčíne. Priestor je o výmere
480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,505 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Borčice. Rozloha pozemku je 2505 m2. Šírka
205,000 € 82 €/m²
3 izbový byt | Štvrť SNP | 64 m²
!!! Výborná cena !!! Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 3 izbový byt s veľkým balkónom v obľú
125,000 € 1953 €/m²
Komerčná zóna | Žilinská | 17,750 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny komerčný pozemok v k.ú. Trenčianska Teplá, situovaný priamo o
32 €/m2 32 €/m2
1 izbový byt | Soblahovská | 40 m²
Hľadáme 1 izbový byt v Trenčíne na Soblahovskej ulici. Podmienka samostatná kuchyňa, balkón a v
Cena dohodou
2 izbový byt | Štvrť SNP | 70 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s dvomi balkónmi v Trenčianskych Tepliciach . Byt
145,000 € 2143 €/m²
Administratívny objekt | Soblahovská | 37 m²
Ponúkame na prenájom lukratívny nebytový priestor s vlastným parkovacím miestom v Trenčíne na
450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nádražná | 133 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný priestranný a výnimočne riešený 3 - izbový byt - v byt
430,000 € 3233 €/m²
2 izbový byt | 28. októbra | 53 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt bez balkóna v Trenčíne - ulica 28. októbra. Byt má rozlohu 53
129,000 € 2453 €/m²
Rodinný dom | Pod Horou | 100 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj 3 izbový rodinný dom s garážou v Trenčíne časť Kubrá - ulica Po
290,000 € 2900 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 700 m²
Ponúkame na predaj unikátnu usadlosť v malebnej obci Košariská okres Myjava. Na pozemku sa nach
1,750,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | J. Braneckého | 250 m²
Ponúkame Vám na predaj budovu v centre mesta Trenčín - na Braneckého ulici . Pozemok vrátane z
270,000 € 1080 €/m²
Rodinný dom | Hurbanova | 350 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Objekt sa nachádza
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.