Kancelárie, administratívne priestory | 2,453 m²
Administratívna budova o celkovej výmere podlahovej plochy 2453m2 je napojená na všetky inžinie
1,800,000 € 734 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 120 m²
Ponúkame na predaj kancelársky priestor, ktorý sa nachádza v centre mesta Žilina. Priestor sa n
308,000 € 2567 €/m²
Obchodné priestory | 97 m²
Ponúkame na predaj obchodný priestor v centre Žiliny. Priestor v polosuteréne disponuje 97 m2 a
185,000 € 1907 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 121 m²
Ponúkame na predaj veľký staromestský 3-izbový byt v centre mesta Žilina o výmere 121 m2, nachá
315,000 € 3050 €/m²
Obchodné priestory | 240 m²
1.Reality Rent s.r.o., ponúka na predaj pekný obchodný priestor 140 m2 + 100 m2 pivnica v centr
450,000 € 1875 €/m²
Obchodné priestory | Pernikárska | 85 m²
Predaj Barber Shopu ELITE – Žilina (centrum) Ponúkame na odstúpenie plne funkčný a zabehnutý b
19,999 € 235 €/m²
Obchodné priestory | Budatín | 197.5 m²
🍩 NEBYTOVÝ PRIESTOR – CUKRÁREŇ / PEKÁREŇ / GASTRO / CATERING – ŽILINA, BUDATÍN Hľadáte ideálny
204,999 € 1038 €/m²
Iný priestor | 475 m²
Ponúkame na predaj dva priestranné podkrovné priestory s výmerou 230 m² a 240 m², situované
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Bytčianska | 232 m²
PRINÁŠAME MOŽNOSŤ PRE FIRMY ZABEZPEČIŤ SI ADMINISTRATÍVNU BUDOVU - EŠTE POSLEDNÁ VOĽNÁ NOVOSTAV
3,800 € 16 €/m²
Obchodné priestory | Jánošíkova | 98.6 m²
Hľadáte viditeľné miesto na predajňu / služby s vlastným zázemím, ktoré môžete využiť alebo pre
229,990 € 2333 €/m²
Obchodné priestory | 1,661 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj komplex budov, /1661m2/, Žilina - širšie centrum. K dispoz
996,600 € 600 €/m²
Priestor pre sklad | 0 m²
Vo výhradnom zastupení pre Vás pripravujeme na predaj lukratívnu investičnú nehnuteľnosť. Skla
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Dolný Val | 161.3 m²
PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy v historickom cent
299,000 € 1854 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 226.7 m²
Predstavujeme Vám ideálnu investičnú príležitosť pre kúpu nadčasovo a prémiovo zariadeného kome
416,000 € 1835 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 756.43 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť získať reprezentatívne nebytové priestory v absolútnom
1,110 €/m2 1 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 101 m²
RADO Reality Vám ponúka na predaj ambulanciu s rozlohou 101m2 na ul. Bratislavská v Žiline. Amb
299,000 € 2960 €/m²
Obchodné priestory | Bratislavská | 101 m²
299,000 € 2960 €/m²
Obchodné priestory | Hlboká cesta | 44 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný priestor o celkovej rozlohe 44,43m
166,900 € 3793 €/m²
Obchodné priestory | Hlboká cesta | 44 m²
166,900 € 3793 €/m²
Priestor pre sklad | 4,896 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj priemyselný areál v priemyselnej časti mesta Žilina.
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Pod dielce | 156 m²
Hľadáte priestor, kde nebudete musieť pracovať v bunde a rukaviciach? Ponúkame na PREDAJ novos
128,000 € 821 €/m²
Obchodné priestory | 955 m²
TUreality ponúka na predaj objekt Žilina-Gbeľany na pozemku o výmere 955m2. -výborna lo
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 3,864 m²
Na predaj výrobný a skladový areál v Žiline - Považský Chlmec Celková plocha pozemku je 9 945
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 1,600 m²
Na predaj / prenájom montované haly na výstavbu v Žiline. VÝHODY - voliteľné rozmery haly - mo
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.