Výrobno-skladové priestory (1.678,85 m2 | 2 ) ----- R-182-sp-1678-85 | x182, xx | d27 | A2-4

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | 1,678.85 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu skladovacie /

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

6,211.75 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenajmeme vykurovaný nebytový priestor vhodný na rôzne využitie v Bratislave IV. Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

Priestor pre sklad | Agátová | 260 m²

Prenajmeme vykurovaný priestor v Bratislave IV. Dúbravke na Agátovej ulici. Priestor je členený

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 06.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priestor na prenájom OC Hornád, 138m2

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Obchodné priestory | Trieda arm. gen. Svobodu | 138 m²

Ponúkame na prenájom priestor o výmere 138 m2 v OC Hornád, na ulici Trieda Ludvíka Svobodu 8 v

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ - Prevádzka reštauračných a ubytovacích služieb v Hrubom Šúri

Reality Hrubý Šúr

Reštauračné priestory | Áno | 350 m²

Prevádzková budova obchodu a služieb s priestranným pozemkom 1297 m2 sa nachádza len pár minút

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Hrubý Šúr

349,000 € 997 €/m²

Prenájom nebytových priestorov Prievidza

Reality Prievidza

Iný priestor | T. Vansovej | 228 m²

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. ponúka v areáli STP Prievidza na prenájom nebytové p

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Priestory na prenájom Prievidza

Info v RK

Rôzne business priestory s úžasnými výhľadmi v najlepších lokalitách pre Vaše podnikanie

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Košická | 90 m²

Hľadáte dôstojné business priestory, kde sa budú Vaši klienti radi vracať a Vám sa bude skvelo

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

149,900 € 1666 €/m²

Na prenájom obchodné alebo kancelárske priestory Nové Zámky 36m2-Voľné

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | širšie CENTRUM | 36 m²

Ponúkame na prenájom obchodné alebo kancelárske priestory Nové Zámky 36m2 na prízemí. V priesto

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný VIACGENERAČNÝ RD vhodný aj na podnikateľské účely

Reality Nemčice

Obchodné priestory | 160 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely na Školsk

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Nemčice

225,000 € 1406 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Budova na prenájom s výrobnou halou pre logistiku v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Priestor pre sklad | Aleja Slobody | 650 m²

Ponúkame na prenájom modernú priemyselnú budovu, ktorá spĺňa všetky potreby pre logistiku či vý

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 30.09.2024
Priestory na prenájom Dolný Kubín

Cena dohodou

Kompletne zariadená ambulancia v zdravotnom stredisku v Trstenej na predaj

Reality Trstená

Obchodné priestory | Bernolákova | 61 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadenú ambulanciu v zdravotnom stredisku v Trstenej. Nachádza s

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 03.06.2025
Priestory na predaj Trstená

Cena dohodou

Prenájom zrekonštruovaného výrobného priestoru v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | Priemyselná | 626 m²

Ponuka na prenájom zrekonštruovaného priestoru o výmere 600 m² v priemyselnej časti Liptovského

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

NA PRENÁJOM, kancelárske priestory, Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 63.25 m²

Na prenájom 3 kancelárske priestory na 1. poschodí modernej novostavby v priemyselnej časti mes

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárskych priestorov – 186,5 m² v Námestove

Reality Námestovo

Kancelárie, administratívne priestory | Kliňanská cesta | 186.5 m²

Ideálne riešenie pre vašu firmu – flexibilné priestory, výborná lokalita, moderné vybavenie! P

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 25.06.2025
Priestory na prenájom Námestovo

1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v Dolnom Kubíne - Mokraď

Reality Dolný Kubín

Kancelárie, administratívne priestory | Mokraď | 100 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v priemyselnej budove, ktorá sa nachádza v srdci

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 19.06.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Kancelárie, administratívne priestory | J. Ťatliaka | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v Dolnom Kubíne, ul. J. Ťatliaka. Plocha:

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 26.02.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na prenájom – Výrobný/Skladový priestor v Námestove

Reality Námestovo

Priestor pre výrobu | Kliňanská cesta | 291 m²

Hľadáte väčší priestor pre svoje podnikanie? Ponúkame na prenájom časť výrobnej haly o výmere 2

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Priestory na prenájom Námestovo

1,800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Obchodný/skladový priestor na prenájom

Reality Dolný Kubín

Obchodné priestory | Nábrežie Oravy | 380 m²

Ponúkame svetlý a priestranný komerčný priestor na prenájom v tesnej blízkosti Dolného Kubína.

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 30.09.2024
Priestory na prenájom Dolný Kubín

2,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Kancelárie, administratívne priestory | Nemocničná | 20 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory pre rôznorodý biznis v administratívnej budove v Dol

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 30.09.2024
Priestory na prenájom Dolný Kubín

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Kancelárie, administratívne priestory | J. Ťaliaka | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne a kancelárske priestory v Dolný Kubín, ulica J. Ťatli

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM, Komerčné a prevázdkové priestory v Poprade

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | 66 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v priemyselnej zóne Poprade - Veľká v budove na Tepl

Publikované: 14.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Výborná investičná príležitosť – Výrobná hala na predaj v Námestove

Reality Námestovo

Priestor pre výrobu | Kliňanská cesta | 291 m²

Hľadáte ideálne miesto pre rozšírenie podnikania alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj č

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Priestory na predaj Námestovo

600,000 € 2062 €/m²

Obchodný priestor na prenájom – Dolný Kubín, ul. Nemocničná

Reality Dolný Kubín

Obchodné priestory | Nemocničná | 200 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a moderný obchodný priestor v Dolnom Kubíne, na ulici Nemocničná.

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

Cena dohodou

Administratívne priestory na prenájom v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

Kancelárie, administratívne priestory | J. Ťaliaka | 17 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory pre Váš biznis v administratívnej budove v Dolnom Ku

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Priestory na prenájom Dolný Kubín

150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, obchodný priestor, Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Obchodné priestory | 229.27 m²

Na prenájom obchodný priestor na prízemí modernej novostavby v priemyselnej časti mesta Žilina,

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

4,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8544)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie