Na prenájom 14 kancelárií aj jednotlivo Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 30 m²

ID-500242-27BB Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Banskej Bystrici - priamo pri Zvol

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelária 28 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 28 m²

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom vysoká výrobno-skladová hala 285 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Partizánska cesta | 285 m²

ID-500299-27BB Ponúkame na prenájom výrobno-skladovú halu v Banskej Bystrici. Rozloha haly: 2

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom prízemie 30 m2 Banská Bystrica - Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská Cesta | 30 m²

ID-500206-27BB Ponúkame na prenájom skladový priestor na prízemí administratívnej budovy v Bans

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom kancelária a sklady Banská Bystrica, Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská Cesta | 37 m²

ID-500208-27BB Ponúkame na prenájom kancelárske a skladové priestory v administratívnej budove

Publikované: 14.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom 30 m2 priestor s vodou centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Bakossova | 30 m²

ID-500207-25BB Ponúkame na prenájom priestor s vodou v centre mesta Banská Bystrica, Bakossova

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 276 m2 kancelárske priestory centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. Š. Moysesa | 276 m²

ID-500259-27BB Ponúkame na prenájom kancelársky priestor celé poschodie, uzavreté jedným vstup

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor 200 m2 + 200 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Nám. Ľ. Štúra | 480 m²

ID-500184-25BB Ponúkame na prenájom obchodno-skladové priestory v Banskej Bystrici, časti Radv

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom sklad 180 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 180 m²

ID-500277-27BB Ponúkame na prenájom skladový priestor v Banskej Bystrici. Rozloha skladu: 180

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestor 535 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 535 m²

ID-50061-25BB Ponúkame na prenájom priestor, vhodný na kancelárie, služby, obchod v Banskej By

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom kancelária 23 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 23 m²

ID-500291-27BB Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v Banskej Bystrici. Rozloha 23 m2. Kan

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

253 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad 350 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 350 m²

ID-500279-27BB Ponúkame na prenájom priestor na sklad v Banskej Bystrici. Rozloha priestoru: 3

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom obchodný priestor 100 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Nám. Š. Moysesa | 100 m²

ID-500301-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor priamo v historickom centre mesta Banská

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,270 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom priestor 27 m2 s vodou na služby centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Bakossova | 24 m²

ID-50092-25BB Ponúkame na prenájom priestor s vodou v Banskej Bystrici. Rozloha priestoru 27 m

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor 50 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

ID-500288-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí v historickom centre mesta Ba

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor 50 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodno-skladový objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská cesta | 2,000 m²

ID-500254-26BB Ponúkame na prenájom samostatný oplotený skladový objekt s kanceláriami. Nachád

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelárie centrum Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | V. P. Tótha | 20 m²

ID-500269-27BB Ponúkame na prenájom priestory v administratívnej budove v centre mesta Zvolen.

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská Cesta | 30 m²

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 27.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Na prenájom skladové priestory 200 m2, 800 m2, 1200 m2 Martin

Reality Martin

Priestor pre sklad | Priekopská | 1,200 m²

ID-500151-26BBb Ponúkame na prenájom výrobno-skladové priestory v priemyselnom areáli v Martin

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Martin

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom 10 kancelárií + sklad Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska cesta | 400 m²

ID-500201-27BB Ponúkame na prenájom samostatný objekt v Banskej Bystrici - časť Partizánska ce

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom skladovo-kancelársky priestor 201 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 201 m²

ID-500266-14BB Hľadáte nové sídlo firmy? Ponúkame na prenájom skladovo-kancelársky objekt v Ban

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Dolná | 100 m²

ID-500293-25BB TOP lokalita v centre mesta – obchodný priestor na pešej zóne Ponúkame na pren

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom dve kancelárie centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Bakossova | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Banská Bystrica. Kancelárie sa nachád

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

305 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie