Rodinný dom | 98.5 m²
HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľmi pekný 4-izbový rodinný dom v tichej lokali
319,000 € 3239 €/m²
Rodinný dom | 104 m²
HF&HD realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom o rozlohe 104 m2
274,900 € 2403 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²
Ponúkame Vám na predaj vynikajúci stavebný pozemok v Miloslavove. Využitie: Pozemok je vhodný
180 €/m2 180 €/m2
Rodinný dom | Centrálna | 1,000 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú rodinnú vilu, ktorá spája luxusné bývanie, súkromie a široké možno
890,000 € 890 €/m²
Rodinný dom | Oblačná | 110.5 m²
Realitná kancelária AG Reality & finance, s.r.o Vám exkluzívne predstavuje na predaj novostavb
268,000 € 2489 €/m²
Rodinný dom | Platanová ulica | 94 m²
Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj krásny a moderný 4 izbový rodinný dom v zástavbe
329,900 € 3510 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 76.76 m²
Hľadáte moderné bývanie bez starostí s dlhým zariaďovaním? Máme pre vás skvelú ponuku! Ponúkam
269,900 € 3516 €/m²
3 izbový byt | Slávičia | 65 m²
Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 3-izbový byt na Slávičej ulici v Mi
220,000 € 3385 €/m²
Rodinný dom | Chmeľová | 223 m²
Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom 2 025 m² v obci Miloslavov Ponúkame na pre
708,000 € 3175 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 49 m²
Už prenajaté! Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt s balkónom, s možnosťou
Cena dohodou
Rodinný dom | Chmeľová | 223 m²
Na predaj 5‑izbový rodinný dom. Prízemie: predsieň, WC, komora, kuchyňa (kuch. linka so zabud.
408,000 € 1830 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 50 m²
Už prenajaté ! Slnečný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Miloslav
590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Južná | 124 m²
Aden real, RK - na predaj 5 izbový rodinný dom v radovej zástavbe v Miloslavove-časť Alžbetin
299,000 € 2411 €/m²
Rodinný dom | Kysucká | 160 m²
Ponúkame na predaj štýlový, nadčasovo zariadený 5-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza na prie
498,000 € 3113 €/m²
Rodinný dom | 225 m²
TUreality Vám ponúkajú na predaj DIZAJNOVÝ moderný 5-izbový dom s veľkým bazénom v tichej lokal
591,000 € 3022 €/m²
Rodinný dom | 275 m²
TUreality ponúkajú na predaj nadštandardný 6-izbový moderný dizajnový dom s bazénom a dvojgará
799,990 € 2749 €/m²
Rodinný dom | 117 m²
TUreality vám ponúkajú na predaj. Novostavba 4izbový bungalov v Miloslavove 4km od BA Ponúkame
375,000 € 3291 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Miloslavov | 5,251 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Miloslavov, časť Miloslava, okr. Senec, cca 1 km od
299 €/m2 299 €/m2
3 izbový byt | Dobšinského ulica | 65 m²
DOKONČENÉ!Ponúkam na predaj novostavbu - 3 izbový, tehlový, prízemný byt so záhradou, terasou a
190,000 € 2375 €/m²
3 izbový byt | Dobšinského ulica | 65 m²
Dokončené!Ponúkam na predaj novostavbu - 3 izbový, tehlový, prízemný byt so záhradou, terasou a
190,000 € 2313 €/m²
Rodinný dom | Dobšinského ulica | 65 m²
190,000 € 2375 €/m²
1 izbový byt | Jaseňová | 30 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v obci Miloslavov s výhľadom na park. Byt je svetlý, ori
550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.