Rodinný dom | Železničná ulica | 501.61 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom obrovský, ale hlavne krásny a nadštandardný dom, v kt
3,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,250 m²
Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Miloslavov – Alžbetin dvo
226 €/m2 226 €/m2
Rekreačný pozemok | Centrálna ulica | 431 m²
POZEMOK – ZÁHRADA V MILOSLAVOVE, CENTRÁLNA ULICA (PRI POŠTE) Ponúkame na predaj rovinatý a oplo
79,000 € 183 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 834 m²
Pozemok v obci Miloslavov, Centrálna ulica. - Rovinatý, výmera 834,5 m2 (709 m2 + 125,5 m2 podi
188,000 € 225 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 131 m²
Realitná kancelária Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj 6 izbový rodinný dom s veľkou záhra
374,000 € 2855 €/m²
Rodinný dom | Klinčeková | 71.95 m²
Assenzio ponuka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v prevedení dvojdomu, bo vyhľadávanej lo
308,900 € 4293 €/m²
Rodinný dom | Levanduľová ulica | 201 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v novovybudovanej lokalite obce
780,000 € 3881 €/m²
Rodinný dom | Centrálna | 80 m²
Exclusive Vám v obci Miloslavov, časť Alžbetin Dvor ponúka na p
275,000 € 3438 €/m²
Rodinný dom | Šuňavská | 175 m²
Ponúkame na predaj kvalitný, priestranný a výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom v ti
460,000 € 2629 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jabloňová | 893 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Miloslavov s výborn
250 €/m2 250 €/m2
Rodinný dom | Neuvedená | 128 m²
EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. REB.SK ponúka 4-izbový rodinný dom na predaj v Milos
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²
Stavebný pozemok na predaj – Miloslavov, 4205 m², všetky IS, možnosť výstavby viacerých rodinný
Cena dohodou
Rodinný dom | Alžbetin dvor | 99 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov, nac
296,900 € 2999 €/m²
Rodinný dom | Figová ulica | 139 m²
Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 4-izb. rodinný dom v obci Miloslavov, len na skok od
389,500 € 2802 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vŕbová ulica | 613 m²
Stavebný pozemok ANNA MAJER – Miloslavov, v novo vybudovanej lokalite / SC / Ponúkame Vám jedi
189,000 € 308 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 766 m²
Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky: 2 x 766m2 / predaj je podmienený iba spolu, či už pre
230 €/m2 230 €/m2
Chata, drevenica, zrub | Staničná | 48 m²
Záhradná chatka Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj 3-izbovú chatku s veľmi peknou zá
190,000 € 3958 €/m²
Záhradná chatka | Staničná | 48 m²
190,000 € 3958 €/m²
Rodinný dom | Sokolia | 150 m²
Na predaj moderný 4i rodinný dom novostavba 2026, Miloslavov, okres Senec - kolaudácia 03/2026
444,000 € 2960 €/m²
Rodinný dom | 73.27 m²
Vymeňte mestský hluk za tiché rána na vlastnej záhrade. V dome, ktorý bol navrhnutý tak, aby s
269,900 € 3684 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,700 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami v
425,000 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Južná | 1,050 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami m
262,500 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Južná | 650 m²
175,500 € 270 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero
210,000 € 3443 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.