NC HRON: Prenájom obchodných priestorov od 18 m² až po predajné stánky

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Dudvážska | 18 m²

Bližšie informácie Vám rád poskytne správca objektu p. Heško, tel:+421 918 976 234, email: spra

Publikované: 25.08.2021 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Priestor 1 119 m2 v NC HRON, BA Podunajské Biskupice – ideálny na klub, gastro či zábavné centrum

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Iný priestor | Dudvážska | 1,119 m²

Oživte legendu v NC HRON: Prenájom kompletne vybaveného Clubu s plochou 1 119 m² Ponúkame na p

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Prenájom kancelárií v novej budove na Ul. Svornosti, 24 m2- 250-315m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 315 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v administratívnej budove situovanej na frek

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Popradská | 279 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám v zastúpení klienta ponúka na prenájom kancelárske priestory na

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Skvelý 10i RD 287m2, s parkovaním, A/C, vhodný aj na podnikanie

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | 287 m²

EXPAT EXPERTS | Skvelý 10i RD 287m2, s parkovaním, A/C, vhodný aj na podnikanie Dispozícia: c

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

2,590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rkDOM | Na predaj veľký 8-izbový dom vhodný ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdna | 239.43 m²

Ponúkame Vám veľký dvojpodlažný 8 izbový rodinný dom v tichej lokalite Podunajských Biskupíc

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

549,000 € 2293 €/m²

Prenájom kancelárie s príslušenstvom, Borekova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Borekova | 50 m²

Borekova ulica (PB, BA II.) - prenájom kancelárskych priestorov v administratívnej budove, samo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Na prenájom administratívne priestory v novostavbe na Ulici Svornosti, Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 50 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novostavbe na Ulici Svornosti, v Bratislava 2, neď

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Na prenájom – Kancelárske a obchodné priestory, Biskupická, Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Biskupická | 154 m²

Ponúkame na prenájom samostatné nebytové priestory o výmere 154 m², situované na prízemí dvojpo

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Pasienková | 125 m²

SAMOSTATNÉ UZAVRETÉ POSCHODIE PRE SÍDLO FIRMY - 125 m2 BEZ PROVÍZIE RK Samostatný kancelársky

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

960 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory 314m2 s možnosťou delenia, Ulica Svornosti

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 314 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novej administratívnej budove na Ulici Svornosti v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie na prenájom, Dvojkrížna, Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Dvojkrížna | 54 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárske priestory na Dvojkrížnej ulici v Podunajskýc

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Bez provízie RK | Kancelárie | 24 m² – 46 m² | parkovanie | Ulica Svornosti | Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 45 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v administratívnej budove na Ulici Svornosti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 32 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 24 m²

Publikované: 03.02.2021 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Prenájom, skladový Lodný kontajner, Ulica Svornosti 42, Bratislava.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priestor pre sklad | Ulica Svornosti | 14 m²

Surani Realitná kancelária Vám Ponúka na prenájom skladový lodný kontajner na Ulici Svornosti 4

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 20.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

85 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom | 21 m² | Ulica Svornosti - Bratislava | Bez provízie RK

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 21 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Ulici Svornosti v Bratislave s výborným dopravným

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPREAL »»» Biskupice »» Kancelárske priestory v polyfunkčnej budove » cena 9 EUR / m2 vrátane energií ( English text inside )

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 27 m²

Z poverenia majiteľov ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v len niekoľko rokov s

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 07.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

225 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom 118 m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Komárovská | 118 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Komárovskej ulici v Bratislave Podunajských Bisk

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárie na prenájom Bratislava Závodná

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Závodná | 150 m²

Art Real Estate ponúka na prenájom kancelárske priestory v samostatnom objekte na Závodnej ul

Publikované: 21.03.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Skladové priestory NA POTRAVINY PRENÁJOM Bratislava Závodná

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priestor pre sklad | Závodná | 970 m²

ART REAL ESTATE ponúka na prenájom skladové priestory / ŠPECIÁLNE NA USKLADNENIE POTRAVÍN/, v B

Publikované: 21.03.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Obchodný priestor na Kazanskej ulici !

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Kazanská | 81 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj nebytový priestor pozostávajúci z dvoch miestností s v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

257,000 € 3173 €/m²

Na predaj kompletne zariadená cukráreň v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Podunajská | 54.55 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj kompletne zariadenú cukráreň v mestsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

205,000 € 3758 €/m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Podunajská | 54.55 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

205,000 € 3758 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (771)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie