Stabilný výnosový areál v Bratislave s nájomcami a 24/7 prevádzkou

Reality Bratislava-Rača

Prevádzkový areál | 4,800 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný areál v Bratislave, tvorený skladovými halami, adminis

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

1,500,000 € 313 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Upresniť hľadanie