Stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením Žilina - Žilinská Lehota

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok s IS a povolením | Žilina - Trnové | 615 m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Brezičia | 615 m²

V krásnom prostredí máme na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 500 – 600 m2 tesne pred vydan

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

230 €/m2 230 €/m2

člen NARKS

TOCA real – PREDAJ slnečného pozemku Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,466 m²

TOCA real - ponúkame na predaj krásny, rovinatý, celodenne slnečný stavebný pozemok s celkovou

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

378,000 € 258 €/m²

PREDAJ slnečného pozemku Žilina – Závodie TOCA real

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 733 m²

TOCA real – (TOCA24042026) ponúkame na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného dom

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

189,900 € 259 €/m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE – PREDAJ POZEMKU Bytča časť Hliník nad Váhom

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 452 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE – ponúkame na predaj pozemok v Bytči – časť Hliník nad Váhom. Pozemok je

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

46,000 € 102 €/m²

TOCA real – PREDAJ POZEMKU PRE RD Bytča časť Hliník n/Váhom

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE (TO01_654CA) - ponúkame na predaj stavebný pozemok spolu s vydaným právo

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj Žilina

86,660 € 133 €/m²

Predaj: Pozemok - Žilina-Trnové, ul. Do Mažiarca

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Mažiarca | 998 m²

Ponúkame pozemok s výmerou 953 m2 s ideálnymi rozmermi 33×31 m + podiel na prístupovej ceste 4

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

169,000 € 169 €/m²

člen NARKS

Predaj: Stavebné pozemky - Budatín, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Na Lány | 863 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v Budatíne v novej IBV s kompletnými IS. Pozemky sú dva s v

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Žilina

181,230 € 210 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v Žilinskej Lehote

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Žilinská Lehota | 563 m²

Na predaj pozemok parcely typu E v Žilinskej Lehote. Pozemok: Pozemok: 563 m² Lokalita: Žilin

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

45,000 € 80 €/m²

Stavebný pozemok 1187 m2 Žilina Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Cesta k Vodojemu | 1,187 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s krásnymi výhľadmi v

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

265,000 € 223 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný stavebný pozemok / 3167 m2/ Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 3,167 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 3167 m2 v katastri obce Bytčica, - k poz

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

80 €/m2 80 €/m2

Slnečný pozemok / 735 m2 / Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 735 m2 / v Žiline - mests

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

Slnečný stavebný pozemok v Žiline – Trnové, Slnečnicová ulica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 550 m²

Ponúkam na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok o výmere 522 m² + 28 m² podiel v prístupo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

121,000 € 220 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný, stavebný pozemok č.1 so stavebným povolením a so všetkými IS /1655m2/ Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Hnedá | 1,655 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný, stavebný pozemok so stavebným povolením a so všetk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

195 €/m2 195 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rovinatý, stavebný pozemok s nádhernými výhľadmi /633m2/ Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Do Mažiarca | 633 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, rovinatý pozemok v čoskoro novobudovanej prímest

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

200 €/m2 200 €/m2

Stavebný pozemok č.2 /1654m2/ Žilina - Budatín

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,654 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1.654m2 v najvyhľadávanejšej, príme

Publikované: 18.05.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Žilina

140 €/m2 140 €/m2

ŽILINA HÁJIK - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRE RD - VÝMERA 788m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | - | 788 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný rovinatý, slnečný, pozemok v loka

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Stavebný pozemok 1811 m² – Považský Chlmec, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,811 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1811 m², nachádzajúci sa v prímestskej časti mesta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 116 €/m²

člen NARKS

BYTČICA - pozemok 1903 m2,okr. Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,903 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území Žilina, časť Bytčica. ▪️ Rozloha 1903 m2 ▪️

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

102,000 € 54 €/m²

BYTČICA - pozemok 1903 m2,okr. Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,903 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

158,000 € 83 €/m²

Predaj: investičný pozemok, 1586m2, Žilina - Zádubnie( 026-14-MAM)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Zádubnie | 1,586 m²

(026-14-MAM) Ponúkame Vám na predaj slnečný investičný pozemok o rozlohe 1586 m2 v mestskej čas

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

83 €/m2 83 €/m2

Predaj: investičný pozemok, 1193m2, Trnove - okr: ŽILINA (088-14-MACHa)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 1,193 m²

(088-14-MACHa) Ponúkame na predaj pekný investičný pozemok v lokalite Trnove. Pozemok je situov

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

136,230 € 114 €/m²

Exkluzívny slnečný pozemok v Ovčiarsku

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Žilina | 1,235 m²

003-14-MIKU **Na predaj: Exkluzívny slnečný pozemok v Ovčiarsku!. Ponúkame na predaj atraktívn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

210,000 € 170 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie