TOCA real – investičný pozemok v Plevníku - Drienové 17.479m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 17,479 m²

TOCA real – ponúkame na predaj veľký investičný pozemok na okraji obce Plevník – Drienové o cel

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Považská Bystrica

15.56 €/m2 16 €/m2

PB2989 Slnečný stavebný pozemok v mestskej časti Pov. Bystrica - Horný Moštenec

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Horný Moštenec | 1,753 m²

Ponúkame na predaj STAVEBNÝ pozemok o celkovej výmere 1753 m2 v Považskej Bystrici - mestská ča

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

93,000 € 53 €/m²

Novinka
Novinka

POZEMOK POD RD S PEKNÝMI VÝHĽADMI - MILOCHOV

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Milochov | 989 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská Bystrica, mestská časť

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

76,000 € 77 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: INVESTIČNÝ POZEMOK POVAŽSKÁ BYSTRICA: 4842 m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jelšové | 4,842 m²

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK v tichej lokalite neďaleko me

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

88 €/m2 88 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: POZEMOK S PEKNOU PANORÁMOU - HORNÝ MILOCHOV, PB

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Horný Milochov | 939 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

76,000 € 81 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 1050m2 na predaj, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

*****Reality Alpia***** Ponúkame na predaj posledný voľný stavebný pozemok v danej lokalite urč

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

135,000 €

Pozemok Orlové

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Považská Bystri

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

168,858 €

Stavebné pozemky v blízkosti centra - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | - | 720 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj 4 stavebné pozemky vo výbornej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj stavebné pozemky o výmere 3.837m2, Považská Bystrica časť Orlové

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Považská Bystrica | 3,837 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky o celkovej výmere 3.837 m2 v Považskej Bystrici časť Orlové. P

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

57 €/m2 57 €/m2

Predaj pozemok 1267m2 Horný Moštenec (N072-14-DASEa)

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,267 m²

(N072-14-DASEa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v mestskej časti Horný Mošteniec pri Považskej B

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

52,500 € 41 €/m²

Predaj: stavebný pozemok PB (N096-14-DASEa)

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Čiernohájska | 1,050 m²

(N096-14-DASEa) Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 1 050 m², situovaný v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

128,000 € 122 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Plevník-Drienové

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | považská Bystrica | 7,822 m²

**Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Plevník-Drienové** Ponúkame na predaj e

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

465,210 € 59 €/m²

Pozemok na výstavbu Považská Bystrica, 719m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²

205-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

73,800 €

Pozemok Považská Bystrica, 3129m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | považská | 3,129 m²

146-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

310,000 € 99 €/m²

Pozemok na výstavbu, Považská Bystrica, 852m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²

202-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

86,700 €

Pozemok na výstavbu Považská Bystrica, 720m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²

204-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

73,900 €

pozemok na výstavbu Považská Bystrica, 833m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²

203-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

84,800 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 482 m2 Považská Bystrica, Hliny - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 482 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

69,000 € 143 €/m²

Na predaj, Stavebné pozemky s IS a prístupovou cestou, Považská Bystrica - Hliny, TARGETreal

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Hliny | 792 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 stavebné pozemky vo vyhľadávanej lokalite mesta Po

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

134,400 € 170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ĎURĎOVÉ_pozemok na výstavbu RD

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Ďurďové | 1,159 m²

LUHOVA reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

55,000 € 47 €/m²

Na predaj, slnečný stavebný pozemok 904 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 904 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 904 m2 z čoho 146 m2 je podiel na súkro

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

93,900 € 104 €/m²

Pozemok 392 m2 , Považské Podhradie, Trenčiansky Kraj

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 392 m²

Ponúkam na predaj pozemok v nádhernom prostredí Horného Považia v obci Považské Podhradie. Na p

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

45,000 € 115 €/m²

PREDAJ - POZEMOK 1102 m2 PRAZNOV POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Praznov | 1,102 m²

BuBy reality ponúkame na predaj jedinečný pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

45,000 € 41 €/m²

Stavebný pozemok 2 848 m² alebo 1424m2 – Milochov

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Milochov | 2,848 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere 2 848 m², nachádzajúci sa v p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

80 €/m2 80 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie