Pozemok pre rodinné domy | 17,479 m²
TOCA real – ponúkame na predaj veľký investičný pozemok na okraji obce Plevník – Drienové o cel
15.56 €/m2 16 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Horný Moštenec | 1,753 m²
Ponúkame na predaj STAVEBNÝ pozemok o celkovej výmere 1753 m2 v Považskej Bystrici - mestská ča
93,000 € 53 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Milochov | 989 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská Bystrica, mestská časť
76,000 € 77 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jelšové | 4,842 m²
Realitná kancelária REG4U Vám ponúka na PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK v tichej lokalite neďaleko me
88 €/m2 88 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Horný Milochov | 939 m²
Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka NA PREDAJ POZEMOK v meste Považská
76,000 € 81 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
*****Reality Alpia***** Ponúkame na predaj posledný voľný stavebný pozemok v danej lokalite urč
135,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Považská Bystri
168,858 €
Pozemok pre rodinné domy | - | 720 m²
NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj 4 stavebné pozemky vo výbornej
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Považská Bystrica | 3,837 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky o celkovej výmere 3.837 m2 v Považskej Bystrici časť Orlové. P
57 €/m2 57 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,267 m²
(N072-14-DASEa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v mestskej časti Horný Mošteniec pri Považskej B
52,500 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čiernohájska | 1,050 m²
(N096-14-DASEa) Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 1 050 m², situovaný v
128,000 € 122 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | považská Bystrica | 7,822 m²
**Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Plevník-Drienové** Ponúkame na predaj e
465,210 € 59 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²
205-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv
73,800 €
Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²
202-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv
86,700 €
Pozemok pre rodinné domy | považská | 3,129 m²
146-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa
310,000 € 99 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²
204-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv
73,900 €
Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²
203-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv
84,800 €
Pozemok pre rodinné domy | 482 m²
Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:
69,000 € 143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hliny | 792 m²
TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 stavebné pozemky vo vyhľadávanej lokalite mesta Po
134,400 € 170 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ďurďové | 1,159 m²
LUHOVA reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v
55,000 € 47 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 904 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 904 m2 z čoho 146 m2 je podiel na súkro
93,900 € 104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 392 m²
Ponúkam na predaj pozemok v nádhernom prostredí Horného Považia v obci Považské Podhradie. Na p
45,000 € 115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Praznov | 1,102 m²
BuBy reality ponúkame na predaj jedinečný pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská
45,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Milochov | 2,848 m²
Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere 2 848 m², nachádzajúci sa v p
80 €/m2 80 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.